Autonuoma

NuomaIeškote patikimos įmonės, kur galima išsinuomoti automobilį? Jums reikalinga nauja transporto priemonė, kuria galite važiuoti be rūpesčių? Būtent tai jums gali pasiūlyti Neorent. Čia rasite automobilius nuomai, kurie įsigyti iš oficialių importuotojų Lietuvoje. Pasirinkite tik naujus ir techniškai tvarkingus automobilius. Nuomotojas siūlo ir techninę pagalbą kelyje, už kurią nereikia papildomai mokėti. Viskas įskaičiuotą į kainą, kurią mokėsite už autonuomą. Neorent siūlo patogiai rezervuoti pasirinktas transporto priemones. Jums tereikia pasirinkti iš plataus asortimento ir susisiekti su įmonės darbuotojais. Jei sunku apsispręsti, galite pasikonsultuoti, jums mielai patars Neorent atstovai. Įmonė sėkmingai vykdo savo veiklą jau ilgą laiką. Daugelis naudojasi jos teikiamomis paslaugomis. Siūloma ilgalaikė autonuoma arba trumpalaikė, kiekvienas gali rinktis laiką, kuriam reikalingas automobilis. Jei transporto priemonė reikalinga ilgesniam laikui, siūlomas mažiausias laikotarpis trys mėnesiai. Mokėsite pigiau už parą, nei pasirinkus trumpalaikę nuomą, o po to pratęsiant terminą. Rekomenduojama iš anksto apsispręsti kuriam laikotarpiui jums reikalingas automobilis.

Neorent stengiasi, kad autonuoma būtų patogi kiekvienam. Daugelis klientų būna patenkinti siūlomų paslaugų kokybe ir prireikus sugrįžta. Įmonė turi platų klientų ratą, kurie kreipiasi dėl įvairių priežasčių. Įsigyti naują transporto priemonę kainuoja nepigiai, todėl ne kiekvienas gali sau tai leisti. Nereikėtų pamiršti, kad automobilį reikia išlaikyti, jums reikės ne tik kuro, bet prisidės ir kitos išlaidos (gali būti reikalingas remontas, detalės, teks mokėti už privalomąjį draudimą). Autonuoma Neorent padės išvengti šių mokesčių, jums reikės palikti nustatyto dydžio užstatą už pasirinktą transporto priemonę ir sumokėti už nuomą. Kaina priklauso nuo pasirinkto automobilio ir laikotarpio. Galite pasinaudoti akcijomis, kurių metu Neorent siūlo mažesnę nuomos kainą. Galite laukti akcijų, tačiau tai gali būti rizikinga, kadangi pageidaujamas automobilis gali būti išnuomotas tam laikui, kada jums reikia arba rezervuotas. Rekomenduojama iš anksto susitarti su nuomotoju.

Neorent siūlomas paslaugas pasirinkti verta, kadangi čia siūlomos palankios nuomos sąlygos ir patrauklios kainos. Automobiliai nuomojami tik nauji, tvarkingi tiek estetiškai, tiek techniškai. Visą nuomos laikotarpį nuomotojas siūlo techninę pagalbą kelyje. Sugedus automobiliui jums bus suteikta pagalba bet kuriuo metu. Neorent stengiasi, kad nuomininkai liktų patenkinti. Belieka tik mėgautis kelionėmis ir patogiais automobiliais. Galite pasirinkti priedus, kurie jums reikalingi (navigacija, vaikiška kėdutė, planšetė bei kitus). Neorent deda daug pastangų, kad klientams būtų patogu ir nieko netrūktų.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>