Parduodamas pilnai įrengtas 220 m² butas per du aukštus ir antresole, su pirtimi ir židiniu, Žirmūnų mikrorajone. Namas kuriame yra įrengtas parduodamas butas pastatytas 1952 metais, mūrinis. Sienos ypatingai storos, kas suteikia ne tik aukštą šilumos varžos koeficientą, bet ir gerą garso izoliaciją. Rekonstruotas namo stogas. Tvarkinga laiptinė. Jaukus vidinis namo kiemas.
Butas unikalios architektūros ir išplanavimo. Butas yra 8 kambarių (visi izoliuoti), įrengta erdvi pirtis. Pirmame buto aukšte, įrengtas prieškambaris, virtuvės zona bei du erdvius, atskiri kambariai, kurių vienas turi įstiklintą balkoną. Taip pat pirmame aukšte yra san. mazgas su vonios kambariu. Antrame aukšte svetainė su rekonstruotu senovišku židiniu, trys dideli miegamieji, san. mazgas. bei pilnai įrengta suomiška pirtis su priešpirčiu ir dušu. Taip pat yra galimybė antrame aukšte įsirengti virtuvę. Antrame aukšte įrengtos antresolės bei sumontuoti stoglangiai. Butas įrengtas naudojant kokybiškas medžiagas. Grindys išklotos aukštos klasės laminuota grindų danga, sumontuoti plastikiniai langai su selektyvinio stiklo paketu. Vonios kambarių, san. mazgų, priešpirčio zonos išklijuotos keraminėmis plytelėmis. Įstatytos uosio faneruotės vidinės durys. Buto durys šarvo. Laiptai pagaminti iš natūralios medienos. Bute naujai išvedžiota elektros instaliacija bei santechnika. Į butą įvestos visos silpnų srovių komunikacijos (internetas, kabelinė tv, telefonas).
Yra galimybė butą padalinti į du atskirus butus su visiškai atskirais įėjimais. Taip pat yra galimybė nusipirkti ir prie buto prijungti šalia esantį 55 kv.m. dviejų kambarių butą.