Gelinio lako procedūra: Viskas, ką reikia žinoti

Kas yra gelinis manikiūras?

Gelinis manikiūras yra populiari nagų procedūra, kuri suteikia ilgalaikį ir patvarų paviršių. Šio proceso metu ant natūralių nagų užtepamas skaidrus lakas, o tada jis kietinamas UV lempa. Taip lakas išdžiūsta beveik akimirksniu, todėl tampa kietesnis ir patvaresnis nei įprastas nagų lakas. Rezultatas – blizgus, lygus paviršius, kuris išlieka dvi-tris savaites ir nesuskilinėja. Gelinis manikiūras yra ypač populiarus, nes lakas tepamas ant natūralių nagų. Tai reiškia, kad dešimtojo dešimtmečio akrilinių nagų mada, kai moterys lakavosi kvadratiniais, išpuoselėtais nagais, liko praeityje. Gelinis manikiūras paprastai trunka nuo dviejų iki trijų savaičių. Tačiau jų trukmė priklauso nuo to, ar tarp jų atliekami užpildymai, ar atliekamas visas rinkinys. Gelinį manikiūrą galite pasidaryti daugeliui natūralių nagų, tačiau jo nerekomenduojama daryti, jei turite silpnus ar lūžinėjančius nagus.

Gelinių nagų gydymas

LakaiGelinės procedūros skirtos nagų išvaizdai ir būklei pagerinti. Ji nėra skirta ilgalaikiam ar nuolatiniam nagų pakeitimui. Vietoj to, tai yra būdas trumpam pagerinti jūsų nagų išvaizdą. Gelinės procedūros naudojamos nagų spalvai pakeisti, kad jie atrodytų ilgesni ir dailesni. Gelinis lakavimas eiga ir rinkos naujovės. Procedūra taip pat gali būti naudojama silpniems, lūžinėjantiems ir besilupantiems nagams taisyti, taip pat nagams sustiprinti, kad manikiūras būtų ilgesnis ir efektyvesnis.

Gelinio manikiūro kaina

Gelinio manikiūro kaina skiriasi priklausomai nuo salono ir asmens. Prieš užsisakant vizitą svarbu ištirti savo apylinkės salonus, kad įsitikintumėte, jog mokate tinkamą kainą. Už gelinį manikiūrą turėtumėte tikėtis sumokėti nuo 25 iki 50 JAV dolerių. Tačiau kaina gali padidėti, jei tuo pačiu metu jums bus atliekamos papildomos procedūros, pavyzdžiui, pedikiūras.

Gelinių nagų trūkumai

Kaip ir kiekviena grožio procedūra, turi privalumų ir trūkumų. Nors gelinis manikiūras atrodo gražiai ir ilgai išlieka, jis gali pakenkti jūsų nagams. Gelinis manikiūras gali pakenkti jūsų nagams, nes lakas tepamas ant natūralaus nago. Tai gali sudaryti barjerą tarp jūsų nago ir deguonies, kurio jam reikia, kad išgyventų. Dėl to nagas gali pradėti augti labai lėtai. Jei gelinį manikiūrą darote reguliariai, nagai gali tapti silpnesni ir plonesni, todėl gali lūžti ir atsirasti infekcija. Gelinio manikiūro nerekomenduojama daryti, jei turite silpnus arba lūžinėjančius nagus.

Ričardas

Ričardas paskelbė 156 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>