Interjero dizaino sprendimai

Namų dizaino sprendimaiĮsirenginėjant naują būstą, pagrindinius būsto gyvybės akcentus nulemia interjero dizainas. Sienų dažai, tapetai, grindys užuolaidos, sofos, stalai, kiti baldai – visa tai, kas plikoms sienoms leidžia vadintis „namais“. Šiandien plačiau pakalbėsime apie interjero dizaino paslaugas teikiančias įmones ir vienus geriausių baldų pardavėjų Lietuvoje.

Geriausi baldų sprendimai

UnicornLT- aukščiausio lygio baldų salonas, kuriame išsirinktus baldus galėsite pritaikyti savo būstą įrenginėdami moderniu, klasikiniu, skandinavišku ar bet kuriuo kitu stiliumi. Audiniai, vežami iš tokių ypatingomis medžiagomis garsėjančių kraštų kaip Turkija, Italija, Ispanija, Belgija ir kitų. Įmonė parduoda tik ilgaamžiškumu, patvarumu ir išskirtiniu dizainu pasižyminčią produkciją. Prekių kataloge siūlomas didelis asortimentas sofų, krėslių, miegamojo baldų, klasikinių ir modernių minkštųjų baldų pasirinkimas. Atvykę į saloną, galite ne tik realiai apžiūrėti kataloge nurodytas prekes, bet ir pasikonsultuoti su kompetetingais UnicornLT atstovais dėl jūsų idėjų įgyvndinimo. Bet koks pasitarimas su profesionalais visada išeina į naudą, kadangi dažnai kloientai atkeliauja su sunkiai įgyvendinamomis idėjomis – iš interneto išsitraukia gražias interjero dizaino fotografijas su atititinkamais baldais ir tikisi identiško rezultato. Tačiau yra daugybė aspektų, kuriuos visada reikia įvertinti. Visų pirma, visada reikia atsižvelgti į kambario ar kitos erdvės, kur bus statomas baldas arba baldų komplektas, dydį. Internetinėse fotografijose modeliai pastatomi plačiose erdvėse, kur bendrą vaizdą padeda kurti daugybė interjero detalių, tuo tarpu lietuviai dar tik pratinasi prie lofto, sujungtų erdvių, namų „be sienų“. Jeigu itin plačios masyvios sofos, dideli stalai ar spintos pastatomos nedidukėje svetainėje, vaizdas ne tik nebus estetiškas, bet ir bus stipriai apribotas judėjimas erdvėje. Štai vienas UnicornLT salono atstovas pasakojo, kai kartą atkeliavusi klientė atsinešė fotografiją iš internetinės dizaino svetainės, kurioje buvo pavaizduotas stilingas miegamasis su įspūdindo dydžio lova, didžiuliu veidrodžiu ir ištaigingu krėslu šalia jo. Deja, moteris neįvertino, kad jos fotografijoje pavaizduotas miegamasis yra beveik daugiau nei keturiasdešimties kvadratų miegamasis, tuo tarpu visą fotografijos turinį ši norėjo perkelti į dvylikos kvadratų erdvę. Tokiu atveju beveik visą kambarį užimtų prašmatni lova, o apie papildomus baldus (norint palikti bent šiek tiek vietos prasilenkti keliems žmonėms) nėra net ką kalbėti. Jeigu žmogus neturi jokio supratimo apie dizaino techninę pusę, o remiasi tik vaizdu, erdvės pusiausvyros klausimus jam pačiam gvildenti sunku, todėl UnicornLT konsultantai yra pasirengę ne tik įvertinti idėjos išpildymo galimybes, bet ir atrasti pačius geriausius sprendimus.

Miglės patirtis su geriausiais interjero meistrais

UAB Akrilo linija, klientus džiugina įspūdingais akmeninio paviršiaus stalviršiais. Įmonė taip pat užsiima baldų gamyba bei projektavimu, su jos pagalba realizuojami įvairūs interjero dizaino sprendimai, iš unikalia technologija apdirbto akmens gaminamos baldų detalės. Įmonės atstovai taip pat teigia, kad žmonės dažnai neįvertina savo idėjų masto ir įgyvendinimo. Todėl klientams visada siūloma internetinėje salono svetainėje pasianalizuoti katalogus, įvertinti gamybos medžiagų specifiką ir tik tada pradėti vizualių sprendimų priėmimą. Štai, pavyzdžiui, Miglė Z. – jauna mama iš Vilniaus – į UAB Akrilo liniją kreipėsi su prašymu padėti padaryti pagrindinius interjero dizaino sprendimus. Moteris norėjo, kad kompetetingi specialistai parengtų jai interjero stilistinę koncepciją, elektros instaliacijos brėžinį, kadangi norėjo viską perinstaliuoti naujai, taip pat Miglė užsisakė 3D interjero instaliacijų pateikimą ir, galiausiai, paprašė pagal jos norus parengti baldų išdėstymo planą. Dalį baldų Miglė užsisakė iš šios bendrovės, o minkštuosius baldus, tarp kurių sofos, vaikų ir jos miegamojo lovos – iš UnicornLT. „Manau šios abi įmonės yra vienos kompetetingiausių interjero ir baldų specialistų Lietuvoje“-geriausius atsiliepimus paliko Miglė.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>