Interjero tendencijos 2019 – iesiems (I iš II)

Kaip ir visos kitos mados, interjero tendencijos taip pat keičiasi kasmet, nors kai kurie vėjai išsilaiko ir anksčiau. Net jeigu nesekate tokių naujienų, bet apsilankę www.dubingiai.lt ar kituose interjero salonuose, norite to ar nenorite, būsite priversti susidurti būtent su tokiais dirbiniais ir baldais, kurie čia bus pardavinėjami būtent remiantis šiomis tendencijomis. Taigi, štai keletas dalykų, susijusių su interjero madomis 2019 – iesiems. Kad nesakytumėte, kad viską aklai perkate iš parduotuvės, bet nežinote, kas iš tikro dabar paskelbta madingais dalykais.

Gėlėti tapetai

Pirkite iš DubingiųNuostabu, kad tetos Betos ir močiutės Zofijos tapetai ir vėl grįžta į madą. Tačiau gėlėti tapetai yra ne vienodi. Jie nebe smulkių mažučių raštų, kokie buvo mūsų mamų jaunystės metu. Dabar ant tapetų nesimetriškai ir ne taip vienodai atsikartojančiai pražysta didžiuliai ore ar vandenyje besiplaikstantys gėlių žiedai. Ir šie žydai yra tapybiški lyg realistų romantikų paveiksluose. Kad paaštrintų senųjų laikų dvasią, tie tapetai neretai yra juodi ir visos tos tapytos gėlės atsiduria būtent juodame fone. Panašiai atrodo ir tapetai juodame fone su miško medžiais. Tokie tapetai skleidžia gražias asociacijas ir yra tikrai įdomūs, gražūs.

Indėniškų raštų tekstilė

Kitas variantas – tai indėniškų spalvų ir raštų tekstilė. Tikriausiai tuos raštus reikėtų kažkaip kitaip pavadinti, bet kaip kitaip? Taip paprastai vadiname ir traktuojame geltoną, rudą, raudoną, oranžinę, neretai pintą iš šiaudų ar kažko panašaus, tekstilę, kuri tam tikruose segmentuose juostomis turi žydrų, baltų pamarginimų trikampiais ar rombais. Jeigu tai būtų tokia staltiesė ar pledas, tai ji dar ant galų turėtų ir kutus. Tik svarbu rinktis tokias detales interjerui jas derinant prie kitų dalykų. Be to, neperkrauti namų skirtingų kultūrų miksais.

Ryškios spalvos ir geometrinės figūros

Kita tendencija jau kuris laikas bando prasimušti sau kelią, tačiau nors ir būna paskelbta madinga, taip ir lieka niekam neįdomi – tai ryškios spalvos bei geometrinės figūros. Jos ir vėl gali atsirasti apdailose, pagalvėlėse, balduose ar net sienose. Tačiau klausimas, ar visuomenė (ypač Lietuvoje) tam jau yra pribrendusi ir tai pasirinks.

50 pilkų atspalvių

Labiau tikėtina, kad 2019 – aisiais ir vėl ant sienų pražys tiesiog… Visų įmanomų atspalvių pilka. Ką padarysi. Tai gal ir galima būtų kažkaip sieti su nuotaika, oru ar mentalitetu, bet geriau nedaryti skubotų išvadų. Marmurinės plytelės interjere irgi bus madingos, galimai pilkos.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>