Kaip įsigyti roletus: trumpas gidas

Roletai geresne kainaJei norite gražių namų su roletais, pirkite juos ne atsitiktinai. Ne tik žiūrėkite, kad roletai pigiau kainuotų, bet kad ir derėtų, jums visapusiškai gerai tiktų ir patiktų. Štai ką reikia daryti, jeigu norite, kad jūsų įsigyjami roletai tikrai jums tiktų ir teiktų naudą.

Numatykite biudžetą

Tad pirmiausia, nesvarbu, ar bus perkami roletai pigiau, ar brangiau, numatykite biudžeto rėmus. Tai visuomet gera pradžia, planuojant bet ką. Tada iškart matysite, ar turite pinigų bent pagrindiniams poreikiams patenkinti. Jei nepakanka, galima pasitaupyti. Sudarykite sąmatą, intervalą, kiek galite leisti roletams: nuo iki.

Rinkitės roletų tipą

Tada nuspręskite kokio tipo roletų pas save norėtumėte. Ar tai turėtų būti roletai "diena – naktis", ar foto roletai, ar plastikiniams langams skirti roletai, o gal skirti voniai ir virtuvei, kur daug drėgmės. Jei nežinote, kad tokių tipų būna, ir kuo jie skiriasi – ieškokite atsakymų internete arba pas parduotuvių konsultantus. Ir jie galės atsakyti į rūpimus klausimus, o jūs geriau suprasite, ką iš tiesų norite įsigyti.

Rinkitės valdymo mechanizmo tipą

Rinkitės ir tai, kaip bus valdomi roletai. Su pagaliukais, su virvelėmis, o gal automatiniu būdu? Dabar galima netgi automatinį distancinį valdymą integruoti ir į valdymo pultelius, tą jūs tikrai galite padaryti.

Turėkite reikalingų roletų išmatavimus

Labai svarbu turėti išmatavimus. Kur kabinsite savą roletą? Ant kokio lango? Ant kokios vitrinos? Kur kabos tai, kas po to nutiks? Jūs turite žinoti dydžius, kitaip nusipirksite ne tai, ko jums reikia. Tą ir padarykite. Išsimatuokite, tada ieškokite ir pirkite.

Kreipkitės į specializuotas parduotuves

Kur geriausia pirkti roletus jūsų namams? Specializuotose parduotuvėse ar įvairiose buities ir interjero prekėse? Internete ar gyvai? O gal eiti į turgų? Specialistai pataria – pirkite specializuotoje parduotuvėje internete. Čia rasite gausų asortimentą, čia rasite daugiau negu įsivaizduojate. Čia rasite visų rūšių roletų, kokių tik panorėsite. O jeigu jų nerasite – paprašysite, ir parduotuvė gal jų užsakys, atveš.

Laukite akcijų, prašykite nuolaidų

Jei ir telpate į biudžeto rėmus, nėra nuodėmė norėti kažko daugiau, kažko geriau. Taigi, ką jūs galite padaryti? Jūs galite palaukti, kol parduotuvėje bus kokios nors akcijos. Arba paklausti, kada jos bus. O galima juk ir pasiderėti – imkite šiek tiek daugiau produkcijos, pasiūlykite savo kainą. Parduotuvės nėra nesukalbamos, tik mes jau praradome meną kalbėtis.

Ričardas

Ričardas paskelbė 156 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>