Kaip išsirinkti tinkamą slaugos įrangą?

Medicinos prekėsSlaugos įrangos gali prireikti ne tik vyresnio amžiaus žmonėms, bet ir tiems, kurie negali savimi pasirūpinti. Įranga gali padėti žmonėms būti savarankiškesniems bei gyventi labiau komfortišką gyvenimą. Ji gali būti naudinga žmonėms, kurie yra nusilpę, turi itin didelį antsvorį, reabilituojasi ir panašiai. Slaugos įranga gali būti naudinga, tačiau yra svarbu pasirinkti tinkamas prekes. Svarbu yra ne tik išsirinkti tai, kas tinka, bet ir patikimą gamintoją bei pardavėją. Tinkamą gamintoją gali būti sunku rasti, todėl yra svarbu pasirinkti patikimą pardavėją. Jei pardavėjas yra gerai žinomas, tuomet jis teiks tik gerai žinomų gamintojų prekes. Yra svarbu rinktis ne pagal kainą, o pagal kokybę. Kartais kokybiška prekė gali būti pigesnė, todėl nereikėtų iš karto eiti prie brangiausių prekių. Svarbu įdėmiai perskaityti prekės aprašymą, pasidomėti apie gamintoją. MediPlius parduotuvėje galima rasti ne tik parduodamos slaugos įrangos, bet ir nuomojamos. Nuomoti įrangą gali būti naudinga keliais atvejais. Pasitaiko, jog įrangos prireikia vos keliems kartams. Tokiu atveju gali būti per brangu ją įsigyti, todėl yra verta išsinuomoti. Nuoma gali būti naudinga tada, jei yra išsirinkta prekė, tačiau nėra aišku ar jis tiks ligoniui. Galima prekę išsinuomoti ir tik vėliau spręsti ar verta ją įsigyti.

Kiek kainuoja slaugos įranga?

Išsirinkti tinkamą slaugos įrangą gali būti nelengva. Dažnai žmonės kreipia dėmesį ne tik į įrangos paskirtį bei kokybę, bet ir kainą. Pasitaiko, jog žmonės neturi pakankamai santaupų, jog suteiktų visą reikalingą įrangą ligoniui. Tokiu atveju galima pasirinkti tik būtiniausią įrangą. Kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo pasirinktos prekės. Paprasta dušo kėdutė: https://mediplius.lt/voniai/duso-kedutes gali kainuoti vos keliasdešimt eurų. Tačiau kai kurios įrangos kaina yra gerokai didesnė. Perkant svarbu yra įsigyti tik kokybišką įrangą, todėl nereikėtų taupyti. Geriau įsigyti mažiau įrangos, tačiau kokybiškos. Pasirinkus nekokybišką įrangą gali tekti greitai ją keisti. Rinktis reikėtų tik kokybiškas prekes.

Ką daryti, jei įsigyta įranga netinka?

Jei įsigyta įranga netinka, tuomet lieka keli variantai. Galima susisiekti su pardavėju ir pasiteirauti ar būtų galimybė prekę grąžinti. Kai kurie pardavėjai leidžia tai padaryti, jei prekė nebuvo pažeista. Tačiau gali būti, jog pardavėjas atsisakys grąžinti išleistą sumą. Tokiu atveju galima mėginti prekę parduoti ir susigrąžinti bent dalį mokėtos sumos. Parduoti reikėtų už mažesnę kainą, jog atsirastų pirkėjas. Jei neatsiras pirkėjas, tuomet galima prekę tiesiog atiduoti.

Ričardas

Ričardas paskelbė 156 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>