Kaip parašyti skelbimą apie parduodamą butą?

UAB „Vilmestos projektai“ – parduodamų butų veikla užsiimanti įmonė. Tačiau neretai žmonės savarankiškai užsiima butų pardavimu. Dauguma žmonių nusprendę parduoti butą, pirmiausia, parašo skelbimą ir jį išplatina įvairiose interneto svetainėse. Taip pat tokie skelbimai yra kabinami įvairiose skelbimų lentose ar prie kitų namų laiptinių. Tačiau kaip turi atrodyti parduodami butai bei jų skelbimai ir kokią informaciją reikia juose nurodyti?

Parduodami butaiSvarbiausia, rašant skelbimą parduodamam butui, nurodyti jo plotą, aukštą, kambarių skaičių, šildymo tipą, namo statybos metus, jūsų kontaktinius duomenis ir, žinoma, buto kainą. Taip pat daugumai žmonių svarbu, kokia aplinka supa parduodamą butą: ar netoli yra darželių, mokyklų, prekybos centrų, automobilių stovėjimo aikštelių. Derėtų paminėti ir tai, ar name yra rūsys, ar laiptinė yra suremontuota, ar ne. Tam, kad sulauktumėte mažiau klausimų telefonu ar elektroniniu paštu, galite paminėti komunalinių mokesčių sumas kaip šildymas, mokesčiai namo bendrijai ir pan.

Jeigu parduodami butai, kuriuose neseniai atlikti kosmetiniai remontai, ar, pavyzdžiui, keisti langai, būtinai skelbime tai paminėkite. Jeigu pirkėjai ieško būsto, kurio nereikėtų remontuoti iš pamatų, aprašykite vonios kambarį, sienas, grindis ir paminėkite baldus arba buitinę techniką, kurios kaina yra įskaičiuota į butą. Naujiems būsto savininkams svarbu žinoti, ar parduodate butą su sienomis ir grindimis, ar ir su galimybė iškart jame apsigyventi, nes turėsite stalą, spintą ir lovą.

Dar vienas svarbus buto skelbimo elementas – nuotraukos. Jos turi būti kokybiškos net jei parduodate ne itin geros būklės butą. Nuotraukos būsimiems klientams turi padėti apsispręsti dėl jų pasirinkimo. Nufotografuotas turi būti kiekvienas gyvenamas kambarys, taip pat vonia ir tualetas. Dar vienas aspektas, suteikiantis skelbimui patrauklumo – buto planas.

Ričardas

Ričardas paskelbė 156 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Skelbimų lenta

    Dažnai tenka matyti skelbimus apie perkamus butus ir daugiabučių laiptinių skelbimų lentose.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>