Kaip pasiruošti kelionei į festivalį

Keliaujant į gerą muzikos festivalį po atviru dangumi, neišvengiamai reikalinga ir turizmo įranga. Jeigu tai jūsų pirmasis festivalis, nereiškia, kad turite atvykti nieko neišmanydami ir nepasiruošę. Vien kuprinės ir palapinės neužteks, todėl štai jums patarimai, kurie padės pasiruošti festivaliui kaip tikram senbuviui.

Patogi nakvynė

Turizmo prekėsVienas svarbiausių dalykų, nulemiančių komfortą festivalyje, yra patogi nakvynė. Jeigu visą laiką linksminsitės, šoksite, būsite su žmonėmis, kitą dieną reikės jėgų. Miegojimas gamtoje yra toli gražu ne miegojimas kambaryje ant žemės, dėl to reikia pasiruošti užtikrinti patį geriausią miegą. Tą padaryti padės protingai parinkta turizmo įranga ir keletas gudrybių. Visų pirma, jums reikia pakankamo dydžio palapinės. Jeigu turėsite daug daiktų, tai jūsų kuprinės užims daug vietos ir negalėsite patogiai išsimiegoti. Į festivalį tikriausiai važiuosite su mašina, todėl galite pasiimti ir didesnę palapinę, kuri leis patogiau išsimiegoti ir laikyti savo daiktus. Kuprinės ir krepšiai gali būti sudėti į vieną pusę, kitoje miegokite. Jeigu esate vienas, imkite dvigulę palapinę, jeigu dviese – trigulę ir t. t. Itin mažas palapines geriau imti keliaujant į turistinius žygius, kur kompaktiškumas itin svarbus.

Miegoti ant žemės – ne didžiausias malonumas. Todėl atsineškite minkštus kilimėlius, jeigu turite – pripučiamą čiužinį, nepamirškite ir pompos, nes per vieną naktį jis kažkiek išsileis. Taip pat turėkite miegmaišius, pagalvių galite neimti, nes vietoje jų tiks ir drabužių gniutulas. Taip pat pasiimkite ausų kištukus. Palapinės ne mūriniai namai, todėl garso sandarumo nėra jokio. Palapinių miestelyje visada kas nors šūkauja tiek naktį, tiek ryte, todėl geriau apsisaugokite nuo to garso.

Apsauga nuo lietaus ir kitų stichijų

Baisiausias dalykas per festivalį – lietus ir audra. Net saulės karštis yra šiek tiek geriau. Jeigu sušlampa jūsų daiktai ir guolis miegui, tada jūs žuvęs. Tad apsisaugokite nuo lietaus tinkamai. Turėkite guminius batus iki kelių, turėkite pakankamai kojinių, kad esant reikalui, galėtumėte pasikeisti sausomis. Taip pat turėkite gerą patartų lietpaltį. Jeigu imsite paprastą celofaninį, tai pasiimkite sau ir atsarginį, nes gali suplyšti. Skėtis festivalyje nebus labai naudingas. Taip pat turėkite apsauginį brezentą palapinei. Jeigu manote, kad tą dieną lis, tai jau išeidami iš palapinių miestelio, paruoškite palapinę lietui, net jeigu lis tik vakare. Kas žino, gal iki vakaro taip ir nepareisite, o juk nesinorėtų, kad atidengtą palapinę užkluptų lietus.

Ričardas

Ričardas paskelbė 156 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Viktorija

    Visai gerai yra besiruošiant į festivalį susiplanuoto ilgesnę kelionę, kad pasimėgauti ne tik nakvyne palapinėje, bet ir plaukimu baidarėmis: https://baidariu.lt/baidariu-nuoma/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>