Ko nederėtų dėvėti civiliams

Pastaruoju metu valstybei atlikus kelis pakeitimus buvo įtvirtinta, kad kariams ir civiliams nederėtų dėvėti tų pačių drabužių. Karys turi būti atpažįstamas, ir toks nutarimas galbūt yra paveiktas įvykių Ukrainoje bei ten neretai klaidinančiai apsirengusių kovotojų, kai neina pasakyti, kokiai armijai jie iš tiesų priklauso.

Kario uniforma

Pirmiausiai, reikėtų atkreipti dėmesio, kad kario uniforma skiriasi nuo bet kokių kamufliažinių drabužių. Kario uniforma turi savo specialius bruožus, specialų audinį, ir net ir patys maskuojamieji raštai yra specifiniai, o ne bet kaip, bet kokių spalvų ir atsitiktine tvarka sudėlioti. Be to, negalima bet kur nusipirkti tokių dalykų. Tik specializuotose parduotuvėse, kur yra skirtos prekės kariams ir civiliams. Jeigu norite kažką sau apsirengti, jums reikia dėvėti tik civiliams skirtus rūbus. Nebent norite būti savanoriu arba esate pašauktas tarnauti – tada jau su civilio rūbais teks atsisveikinti, ir tarnauti galėsite su kareivio uniforma.

Batai

Jaunimas, ypač tas, kurį domina subkultūros, dažniausiai mėgsta save išreikšti išvaizdoje. Vadinamieji „kerzai“, arba kitaip, kario batai, populiarūs civilių terpėje, ypač jaunimo. Su jais ir patogu, ir prie stiliaus labai gerai tinka, kaip ne kartą pasakė ne vienas jaunas tokią avalynę avintis žmogus. Iš tiesų, su jais nešalta, tačiau vasarą gali reikėtų kojoms oro, tada geriau jų nedėvėti. O nuo šiol ir jaunimas turės atsargiai rinktis tokius batus, nes tai neturėtų būti tie batai, kuriuos dėvi karys, tai turėtų būti panašūs į juos, bet ne tokie patys.

Ženkleliai

Tai, už ką tikrai būsite ir pakritikuotas, ir pasveikintas su bauda – kareivio ženklelių dėvėjimas. Tikrai neturėtumėte dėvėti prie drabužių kažkokius ženklelius. Ženklo tikslas yra nurodyti prasmę ten, kur ji yra. Jeigu dėvėsite ženklelius, nurodančius, kad esate tie, kurie kovoja, ar kurie turėtų kovoti, tuomet klaidinsite visuomenę. Ženklai turi nurodyti kažką apie jus, jie turi kalbėti apie jus, jums. Todėl dėvėkite tik tuos ženklelius, kurie iš tiesų rodo tiesą.

Priedai

Sugriežtinus tam tikras taisykles, kariams ir civiliams taip pat nebegalima netgi turėti vienodų kareivių priedų. Negerai yra būtent kareiviams skirtos kuprinės, puodeliai, kepurės, gertuvės. Nuo šiol viskas yra atskirta. Ir iš tiesų, įdomu, kam reikia civiliui kario daiktų ir uniformos? Norėti ir turėti reikia tai, kas yra iš tikro reikalinga, o ne tai, kas tik dėl gražumo. Juk galite rinktis iš gausybės, iš milžiniško pasirinkimo, tą ir darykite.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>