Oras vanduo šildymas su „Saulės grąža“

UAB „Saulės grąža“ tai daugybę metų sėkmingai energetikos srityje dirbanti įmonė. Jos siūloma įranga atitinka visus Europos Sąjungos standartus, todėl ją įsidiegę gyventojai gali pretenduoti į paramą. Pagrindinės sritys: oras vanduo šildymas, oras oras sistemos, saulės elektrinės. Įmonė ne tik siūlo aukštos kokybės įrangą, bet ir atlieka montavimo, sistemų priežiūros darbus. Taigi, bendradarbiaudami su „Saulės grąža“ gausite visą paketą paslaugų iš vienų rankų, kurioms suteikiama ilga kokybės garantija.

Oras vanduo šildymas

Diegiant šią sistemą svarbu pasirinkti įrangą, kuri efektyviai veiktų šaltomis žiemomis. Daugelis šilumos siurblių oras vanduo taupiai veikia iki -15 laipsnių šalčio. „Saulės grąža“ siūlo patikimų prekės ženklų siurblius, kurie efektyviai veikia esant -25 laipsniams šalčio. Tai „Samsung“ ir „Viessmann“ šilumos siurbliai, kurių išskirtiniai bruožai:

  • efektyvus veikimas esant didelei minusinei temperatūrai;

  • itin tylus išorinis blokas;

  • energinio naudingumo koeficientas COP siekia daugiau nei 4.

Šios savybės klientams užtikrina patikimą oras vanduo šildymą, su mažomis elektros energijos sąskaitomis.

Oras oras šildymo sistema

Šis šildymo būdas dažniausiai pasirenkamas sodybose ir nedideliuose būstuose, kuriuose nereikia šildyti vandens. Taip pat namuose, kuriuose nėra grindinio šildymo ar radiatorių, reikalingų oras vanduo šildymui.

„Saulės grąža“ parduoda ir įrengia aukštos kokybės šildančius ir vėsinančius „Samsung“ ir „Viessmann“ oro kondicionierius.

Saulės elektrinės ir šildymo sistemos

„Saulės grąža“ dirba daugiau nei 10 metų, diegdama atsinaujinančios energijos sistemas namų ūkiuose ir įvairių įmonių pastatuose. Šios sistemos – tai patikimos saulės elektrinės, padedančios 3 kartus sumažinti elektros kaštus.

Kadangi įmonės specialistai dirba su oras vanduo šildymo ir saulės elektrinių įrengimu, puikiai supranta kaip gerai sujungti šias dvi sistemas. Jie pasiūlys geriausius sprendimus, tinkančius jūsų namams, pateisinančius jūsų poreikius. Įmonė įsipareigoja ne tik tiekti kokybišką įrangą, tinkamai atlikti montavimo darbus, bet ir skubiai atvykti atsiradus gedimams visoje Lietuvoje, greitai juos pašalinti.

Oras vanduo šildymas ir saulės elektrinė tai geriausia investicija, siekiant sutaupyti energijai ilgalaikėje perspektyvoje.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>