Plastikiniai langai: kada ir kuo jos dekoruoti?

Nesvarbu, apie kokios paskirties pastatą bekalbėtume, visi sutiks, kad langai yra vienas svarbiausių akcentų. būtent todėl yra būtina ne tik rinktis kokybiškus bei gražiai atrodančius langus, bet ir pagalvoti apie jų dekoravimą. Tad, kuo dekoruoti plastikinius langus? Dar prieš pradedant dalintis įžvalgomis šiuo klausimu, būtina paminėti, kad aptarsime pačius įvairiausius atvejus, todėl, kad atsakymų į šį klausimą yra ne tiek jau ir mažai.

Nors, ko gero, visi sutiks su nuomone, kad plastikinių langų išvaizda yra puiki, būtina pagalvoti apie dekoravimo variantus, kurie suteikia jaukumo. Tai ypač svarbu, kuomet kalbame apie gyvenamuosius namus bei mažo ploto visuomeninės paskirties pastatus (pavyzdžiui, grožio kabinetus). Taigi, kuo turėtų būti dekoruojami plastikiniai langai šiose patalpose, kad jos būtų dar jaukesnės? Tokiais atvejais pačiu geriausiu pasirinkimu tampa užuolaidos – niekas kitas nesuteiks tiek jaukumo namams ar mažo ploto visuomeninės paskirties patalpai, kaip jos. Tiesa, užuolaidos puikiai tinka ir tuo atveju kuomet kalba eina apie tai, kuo dekoruoti viešbučių langus. Kaip žinia, daugelis viešbučių savininkų siekia, kad svečiai pasijustų kaip namuose, o jaukumas yra vienas svarbiausių kiekvienų namų atributų. Jo įspūdį dar labiau sustiprins užuolaidos.

Na, o kaip turėtų būti dekoruojami plastikiniai langai tuo atveju, kai jaukumas nėra prioritetas ir vietoje jo, siekiama praktiškumo bei oficialumo? Dažniausiai tokie reikalavimai yra keliami tuomet, kai kalba eina apie tai, kaip dekoruoti didelio ploto visuomeninės paskirties pastatų plotus. Savaime suprantama, tokiose įstaigose nėra skiriama daug dėmesio jaukiam interjerui arba tai stengiamasi sukurti kitomis priemonėmis, maža to, yra būtina išlaikyti oficialumą. Būtent tokiais atvejais idealu pasirinkimu tampa žaliuzės arba roletai. Būtent šių priemonių dėka ne tinkamai dekoruosite langus, norėdami išlaikyti oficialumą, bet norisi akcentuoti ir dar vieną svarbų šių lango dangų privalumą: tie žaliuzės, tiek roletai reikalauja kur kas mažiau priežiūros, o tai yra labai svarbu, kuomet kalbame apie oficialias įstaigas – juk būtent jų patalpų priežiūra neretai yra organizuojama laikantis kitų reikalavimų, nei namų atvejų (visuomeninės paskirties įstaigose sąmoningai pasirenkamos tokios medžiagos, baldai ir detalės, kurie reikalauja mažiau priežiūros).

Kaip matyti, plastikiniai langai gali būti dekoruojami tiek užuolaidomis, tiek žaliuzėmis arba roletėmis: pirmasis variantas yra idealus tuo atveju, kai norima sukurti kuo jaukesnę aplinką, tuo tarpu, norint išlaikyti oficialumą bei paprastesnę priežiūrą, dėmesį reikėtų atkreipti į žaliuzes arba roletes.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>