Spintų idėjos namams – kaip jūsų sprendimas gali keisti interjerą?

BBCKiekvieni namai – tai individualios idėjos, individualūs stiliaus sprendimai ir unikali atmosfera, atspindinti šeimininko pomėgius ir interesus. Dizaino ekspertai teigia, kad galvojant apie būsto apdailos sprendimus ir tinkamus baldus, būtina įvertinti kiekvieną smulkmeną. Pvz., mes daug laiko skiriame tinkamos sofos pasirinkimui, tačiau spintų idėjos namams mums atrodo ne tokios aktualios. Iš tiesų spinta, nepriklausomai nuo to, ar kalbėtume apie prieškambaryje stovinčią konstrukciją, ar apie miegamajame esančią drabužinę, yra vienas esminių baldų, į kurį krenta mūsų dėmesys, tuo pačiu atspindintis bendrą gyvenamosios aplinkos atmosferą.

Spintų pasirinkimas išties didelis. Tai itin patogu, kadangi galite įgyvendinti pačias unikaliausias dizaino idėjas. Iš kitos pusės, plati baldų pasiūla kartais apsunkina pasirinkimo galimybes. Kad priimtumėte optimaliausią sprendimą, skirkite laiko idėjų generavimui. Nuspręskite, kokio stiliaus, kokios konstrukcijos spintą rinksitės, kur jį stovės ir ką joje laikysite.

Jei galvojate apie spintą, kurioje ketinate laikyti drabužius, galite rinktis iš spintų stumdomomis durimis konstrukcijų arba pirkti klasikinę spintą varstomomis durimis. Pastaroji priskiriama korpusiniams baldams ir tokia spinta gali būti transportuojama iš vienos vietos į kitą. Šis pasirinkimas tinkamas klasikiniam interjerui, ypač tuomet, jei jūsų spinta puošta išskirtiniais dekoro elementais ar rankų darbo dirbiniais. Iš kitos pusės, reikėtų žinoti, kad toks sprendimas tiks tik erdviai patalpai, kurioje yra užtektinai vietos varstomų durų sistemai. Be to, tokia spinta paprastai nėra tokia talpi, lyginant ją su sieninėmis spintomis-drabužinėmis. Pastarosios naudojamos tuomet, kai siekiama efektyviai išnaudoti gyvenamąjį plotą. Pasirinkus stumdomas duris, šias spintas galima pritaikyti net ir itin mažoje aplinkoje, pvz., nedideliame miegamajame, kadangi durų atidarymui nereikia papildomos vietos. Įmonės, kurios prekiauja baldais Vilniuje, teigia, kad paprastai sienines spintas stumdomomis durimis renkasi modernizmo mėgėjai. Toks sprendimas tinka šiuolaikiškam, minimalistiniam interjerui. Tiesa, pasirinkus originalesnius, natūralaus medžio dizaino elementus, minėtąsias spintas galima pritaikyti net ir klasikinio stiliaus gyvenamojoje aplinkoje.

Jūsų namų interjeras gali keistis ir priklausomai nuo spintai parinktos vietos. Jei renkatės sieninę spintą nedideliam kambariui, siūlome rinktis veidrodines duris, kurios vizualiai išplės patalpą. Jei ieškote originalaus sprendimo erdviam būstui, pvz., du aukštus apimančiai svetainei, siūlome išbandyti montuojamas sienines spintas, kurios prisitaiko prie unikalių erdvės reikalavimų, todėl gali būti montuojamos po laiptais. Konkrečiu atveju verta pasitarti su šios srities ekspertais, kurie padės priimti optimaliausią sprendimą jūsų situacijoje.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>