Statybinės technikos ir įrankių meistrai

Visi bent kada atlikę remonto darbus žino, kad labai svarbu yra kokybiška technika ir įrankiai, kadangi naudojant prastus įrankius, ne tik prailgėja terminai, bet ir gali suprastėti atliekamų darbų kokybė. Nerūdijančio plieno gaminiai visada yra geros kokybės ir užtikrina ilgalaikį tarnavimą. Šiandien straipsnyje pristatysime kelias įrankiais prekiaujančias ir statybinės technikos nuomą teikiančias įmones.

UAB Bizea įrankiai

Statyba ir kt.Įmonė UAB Bizea jau daugiau nei dešimtį metų teikia kokybiškas paslaugas ir produkciją bei plečia klientų ratą. Pagrindinė bendrovės produkcija – aukštos kokybės jungiamosios detalės ir pneumatiniai kalimo įtaisai, lengvinantys bet kokius remonto darbus. Bendrovė siūlo gerą garantinį laikotarpį, gerantinį remontą ir pogarantinę priežiūrą. Įmonė remiasi patikrintomis ir ilgaamžiškomis vokiškomis tradicijomis, komandos prioritetas – aukšta kokybė, našus darbas ir orientacija į kliento poreikius. Pakalbėkime šiek šiek daugiau apie įmonės siūlomą produkciją. Pagrandinį parduodamų prekių asortimentą sudaro – kabiakalės, sąsagų kalimo įrankiai, kaiščių, T vinių kalimo įrankiai, viniakalės – vinių kalimo įrankiai, stogo dangai skirtų vinių kalimo įrankiai, dujiniai įrankiai-dujinės viniakalės, specialiosios paskirties įrankiai, pneumatiniai suktuvai, pakavimo įrankiai, stacionarūs pneumatiniai kalimo įrankiai, moduliniai įrankiai, Hotmelt terminio lydymo technologijos produkcija, rapid clip, mechanniai, elektriniai įrankiai, kampų pjovimo technika, gamybos automatizavimo sprendimai, kompresoriai aksesuarai, aksesuarai pneumatikai. Taip apat parduodami tokie sujungimo elementai kaip nerūdijančio plieno gaminiai, kabės, kaiščiai, vinys, vinukai, sąsagos, sąsagos mechaniniams susegėjams. Taigi, akivaizdu, kad bendrovės siūlomos produkcijos asortimentas yra platus ir pasižymi didele įvairove. Be viso to ne paslaptis, kad tokio tipo įrankiai taip pat genda. Turint omenyje, kad jie dažnai pasižymi kada didele kaina, labai svarbi yra remonto galimybė. UAB Bizea teikiamos įrankių remonto paslaugos šiuo atveju yra labai sveikintina iniciatyva. Remontuojami pneumatiniai ir dujiniai kalimo įrankiai. Internetiniame bendrovės puslapyje pateikta visa reikiama informacija, kaip nerūdijančio plieno gaminiai ir kiti įvairūs įrankiai paruošiami remontui, kaip pakuojami ir pristatomi remontui. Taip pat internetinėje svetainėje yra skiltis savotiškam naujienų blog‘ui, kuriame talpinama naudinga informacija, susijusi su statybų pasaulio naujienomis, artėjančiomis parodomis ir kitais reikšmingais renginiais. Dar labai svarbu paminėti, kad pradedantieji statybininkai arba tiesiog pirmą kartą besinaudojantys panašia produkcija, internetinėje UAB Bizea svetainėje gali rasti išsamią instrukciją, kaip naudotis tam tikrais įrankiais, tarp kurių tvirtinamieji įrankiai, tvirtinamųjų įrankių elementai. Taip pat pateikiama indormacija, susijusi su sąnaudomis, prietaiso sąsaja su kompresoriumi ir kitais dalykais. Puslapio lankytojai gali PDF formatu parsisiųsti Bea įrankių katalogą, informacija apie suspausto oro instaliaciją, skirtą pneumatiniems įrankiams, informaciją apie visus įrankių gamintojus.

UAB Mechanizmų nuoma

Kalbant apie stambesnės statybinės technikos nuomą, svarbu paminėti tokią įmonę kaip UAB Mechanizmų nuoma. Daugiau nei dešimtmetį veikianti įmonė teikia statybinių įrankių ir technikos nuomos paslaugas. Siūlomos nuomai produkcijos pasiūla yra plataus profilio ir tinka įvairiausio tipo statybos darbams atlikti, tokiems kaip inžinerinių tinklų rengimas ir tiesimas, žemės darbai, statybinės konstrukcijos, stogų įrengimas ir montavimas, apdailos darbai ir kitka. Šiauliuose įsikūrusi bendrovė gali patikinti, kad ekskavatorių nuoma Šiauliai išties gali pasigirti, todėl į šią įmonę gali kreiptis visi, norintys atlikti vienokius ar kitokius statybos bei kasimo darbus tiek individualiame būste, tiek įmonės teritorijoje. Sveikintina bendorvės iniciatyva yra naudotos technikos prekyba. Nauja produkcija pasižymi gana didelėmis kainomis. Žinant, kad retai kada padėvėta technika yra žymiai nuvertėjusi, galimybė nusipirkti panaudotą įrangą – puiki paslauga. Taigi, jeigu jums rūpi kokybiški nerūdijančio plieno gaminiai arba ekskavatorių nuoma, nedvejodami kreipkitės į minėtas įmones.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>