Kaip išnuomoti būstą Vilniuje

Jeigu jūsų nuosavybėje yra būstas Paupyje, ir patys ten negyvenate, tai 99 proc., kad jį nuomojate. Iš tiesų, tokioje paklausioje vietoje lengva būstą išnuomoti tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikei nuomai. Būstų pardavimai Vilniuje ir toliau auga kaip ant mielių jau vien dėl to, kad visi juos perka kaip pašėlę tiesiog nuomai: tikimasi, kad būstus galima bus išnuomoti, ir tai bus geresnė investicija senatvei nei antros pakopos pensijų kaupimas. Tad ką vertėtų žinoti apie būstų nuomą?

Paklausios nuomai vietos Vilniuje

Gyvenimas prie upėsJeigu sąmoningai pasirinkote investuoti į būstų ir nuomos rinką Vilniuje, tai pirmiausia reikėtų atsižvelgti į būto vietą. Ne, butas Perkūnkiemyje nuomai nebus toks pats pats paklausus kaip būstas Paupyje. Gal dabar, kada yra kainų ir ekonomikos pakylėjimas, atrodo kitaip. Tačiau tvari investicija vis dar turėtų nešti pelną, o ne nuostolius, ir ekonomikos saulėlydžio metu. Ir tokį pelną galės nešti nebent būstas, kurį jūs įsigysite miesto centre, tokiuose rajonuose kaip Senamiestis, Žvėrynas, Naujamiestis, Užupis, Paupys ir pan. Tolimi rajonai investavimui nėra saugūs. Nebent tiesiog patys ten norite visą gyvenimą gyventi – tuomet ir renkatės vietą ten, kur jums tiesiog patinka.

Su brokeriu ar patys?

Išnuomoti būstą tikrai nėra sunku, galima tą daryti patiems. Vienintelis klausimas – ar turite tam laiko. Jeigu patys gyvenate Panevėžyje, o Vilniuje turite tik vieną butą, kurį norite nuomoti, tuomet gal ir nebus taip patogu važinėti ir aprodyti jį žmonėms. Tačiau jeigu gyvenate Vilniuje, turite tam laiko, galite nuomojimo džiaugsmą perleisti brokeriams, kurie tiesiog dirbtų savo darbą ir surastų nuomininkus pagal jūsų reikalavimus.

Kaip nuomoti trumpalaikei nuomai

Itin paklausioje vietoje, tokioje kaip pats centras, Paupys, butai dažnai nuomojami trumpam laikui: dienai, savaitgaliui, savaitei, mėnesiui. Tuomet nuomos kaina per mėnesį gerokai šokteli, tačiau tuo užsiimti reikia intensyviai: įleidinėti žmones, perduoti jiems raktus, prižiūrėti butą, skalbti patalynes, pirkti popierių, šiukšlių maišus, tvarkytis ir pan. Visgi tai kai kam tampa pragyvenimo šaltiniu, o esant poreikiui, nemokamai galima apgyvendinti ir savo svečius. Taip nuomoti butus galima per AirBnB, Booking.com ar tiesiog skelbiu.lt svetaines. Tiesa, jeigu nuomojate trumpalaikei nuomai, tuomet butą paruošite pilnai apstatytą: su visais reikiamais indais, su vonios technika, džiovintuvu, rankšluosčiu, su patalyne miegamajame ir pan. O štai nuomojant ilgam laikui butą kaip tik stengsitės kuo labiau ištuštinti, kad žmonės galėtų atsivežti savo asmeninius daiktus.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>