Kokie darbuotojai stengiasi apie save pranešti

Jeigu visą gyvenimą dirbote tik darbą pagal paprastą standartinę darbo sutartį, tai gal ir nesuprasite, kam yra reikalingi paslaugų skelbimai. Kodėl kai kurie žmonės kiekvieną savaitę kaip šventą ritualą atlieka savo skelbimų atnaujinimą. Tačiau mistikos čia jokios nėra. Taip, kaip jums yra įprasta eiti į darbą ir jame stengtis tam, kad neatleistų, tai yra, tam, kad ir toliau turėtumėte darbo, taip kitiems žmonėms reikia pasirūpinti savęs viešinimo darbais.

Viešinimas Nr. 1 – paslaugų skelbimai

Įsivaizduokite, kad tapote laisvai samdomu darbuotoju. Koks galėtų jūsų darbas būti? Gal net tas pats, kokį dirbate dabar. Gal jūs būtumėte laisvai į vakarėlius dirbti einantis renginių vedėjas. Gal siūtumėte rūbus tik pagal užsakymą, gal jūsų paslaugos būtų kursai ir mokymai. O gal jūsų paslaugų skelbimai galėtų kalbėti apie kažkokias labai skirtingas operacijas, kurias jūs vienintelis ar vienintelė sugebate atlikti. Tačiau jums kažkaip reikėtų pranešti pasauliui apie save. Socialinis tinklas feisbukas turi tokias specialias vartotojų ir specialistų grupes. Tarkime, yra vadinamieji „Lietuvos webo profesionalai“, taip pat yra „Tekstų rašytojų“ grupė, yra ir grupė, susijusi su dizainu, su vežimu ir t. t. Išeina taip, kad ten yra nemažos bendruomenės. Tačiau, ką reiškia nemažos, kai skelbimų ten beveik neatsiranda, o pagrindinė grupės dalis yra žmonės, kurių paslaugų skelbimai ten rodomi – taigi, jie patys ir yra tie minėtieji specialistai. Vaidinasi, tam, kad būtų geras viešinimas, jums tektų skelbimus paskleisti po visą Lietuvą. Aišku, ieškosite tikslinės auditorijos ir, jei žiūrite vaikus, eisite į moterims skirtus žurnalus ir ten skelbsite, jeigu klojate plyteles – skelbsitės statybų puslapiuose ir žurnaluose. Tačiau taip pat visada bus naudinga ir įdėti savo skelbimus į nuolatinius paslaugų skelbimų portalus.

Viešinimas Nr. 2 – rekomendacijos

Gal kažkas pamatys jūsų skelbimą, o gal ir ne. Tačiau labai daug kas Lietuvoje vis dar nutinka per pažintis. Taigi, vienas labai svarbus jūsų darbo kriterijus turės būti kokybė. Jeigu norėsite gyventi gerai, turėsite pasistengti dėl kokybės. Nes tik tada, kai jūsų darbu bus patenkinti klientai, jie galės jus rekomenduoti kitiems. Portaluose skelbimai apie jūsų atliekamas paslaugas galės būti nereikalingi tik tada, kai jau žaibo greičiu iš lūpų į lūpas sklis gerosios žinios apie jus. Tačiau iki tol dar teks nemažai padirbti ir pasistengti visam pasauliui sudaryti gerą nuomonę apie save.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Aivaras

    Na šiais laikais įmonės dažnai ieško darbuotojų ne patys, o kreipiasi į specialias įdarbinimo agentūras, pavyzdžiui, tokias kaip idarbinimocentras.lt. Tokios agentūros padeda atrasti reikiamus, patikimus darbuotojus bei sutaupyti laiko.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>