Kaip išsirinkti bio židinį?

Bio židiniaiArtėjant šaltajam metų sezonui, daugelis žmonių susimąsto apie savo namų šildymą. Juk šiais laikais yra tiek daug pažangių technologijų, leidžiančių savo namus paversti jaukia ir šilta vieta pigiau, saugiau ir patogiau, tad galbūt metas atsinaujinti? Vienas iš tokių sprendimų galėtų būti bio židiniai. Žinoma, bio židiniai niekada neatstos didelių katilų, kurie gali apšildyti visus jūsų namus, tačiau puikiai tiks svetainėje ar kitame namo kambaryje, kuriame norite turėti židinio sukuriamą jaukumą, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalite arba nenorite ten įsirenginėti tradicinio, malkomis kūrenamo židinio. Tačiau kaip gi pasirinkti patį tinkamiausią bio židinį?

Pirmas dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra bio židinio dydis ir patalpos dydis, kuriame planuojate jį įrengti. Tai toli gražu nėra vien tik dekoratyvinis židinys, jis gali puikiai sušildyti ir patalpą. Skirtingo dydžio bio židiniai gali dalinai arba pilnai apšildyti patalpas nuo 20 iki 50 kvadratinių metrų. Būtent į kvadratūrą ir reikėtų atkreipti dėmesį renkantis židinį.

Kitas didžiulis bio židinių privalumas – jiems nereikia kamino. Tai reiškia, jog montavimas yra labai paprastas, o norėdami įsirengti bio židinį, išvengsite didžiulių sąskaitų už statybininkų darbą. Kadangi bio židiniuose yra deginamas bio kuras, kuris yra visiškai saugus ir švarus, jums nereikia pergyventi dėl išskyrų, kurios susidaro degimo metu. Priešingai nei deginant medį ar anglis, kūrenant bio kurą nesusidarys nei kenksmingi dūmai, nei nemalonus kvapas.

Tai labai protingas sprendimas, jei turite nedidelę patalpą, kurią norite ir apšildyti, ir paversti jaukia vieta. Pavyzdžiui turite darbo kabinetą, kuriame šildymo nėra arba jis yra neefektyvus, brangus. Įsirenkite bio židinį ir mėgaukitės jaukumu bei šiluma už tikrai prieinamą kainą.

Bio židiniai taip pat skiriasi ne tik dydžiu, bet ir savo dizainu. Jis gali būti pakabinamas, įmontuojamas į sieną, arba pastatomas. Žinoma, pats pigiausias ir paprasčiausias bio židinys yra pastatomas, tačiau jis gali užimti per daug vietos. Pats ergonomiškiausias yra į sieną montuojamas židinys, tačiau norint atlikti tokius darbus, jums teks atseikėti papildomų lėšų specialistams, kurie tai padarys. Pakabinamas bio židinys yra aukso viduriukas tarp šių dvejų variantų – jis ir pakankamai ergonomiškas, tačiau tuo pačiu jo įrengimas nekainuoja labai daug pinigų.

Kad ir kokį sprendimą priimtumėt, prieš perkant bio židinį rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistu, kuris atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Ričardas

Ričardas paskelbė 156 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>