Inžinerinių tinklų ir vidaus šildymo sistemų projektavimas

TinklaiNusipirkusieji būstus miesto centre arba gausiai apgyvendintose teritorijose išvengia didelio galvos skausmo – būtiniausių komunikacijų nebuvimo, su kuriuo susiduria neapgyvendintose teritorijose naujai būstus besistatantieji. Tokios komunikacijos arba kitaip – inžinieriniai tinklai – yra sudaryti iš statinio teritorijoje (sklype, tačiau ne viduje) ir už teritorijos ribų išvedžiotos nuotekų šalinimo sistemos, komunalinis ar vietinis vandentiekis, dujų ar kitokio kuro vamzdynas, elektros, interneto ir įvairiausių komunikacijų įrengimai. Kuomet yra planuojamas naujas statinys neapgyvendintoje teritorijoje, svarbu žinoti, koks bus inžinerinių tinklų projektas. Tai svarbu ne tik iš anksto planuojant būsimą darbų laiką ir pinigines sąnaudas, bet ir užtikrinti, kad paties pastato konstrukcijų projektai nesikirstų su inžinerinių tinklų projektais.

UAB Projektų srautas – inžinerinių tinklų projektuotojai

Inžinerinių sistemų projektavimo paslaugas teikianti įmonė UAB Projektų srautas turi solidžią patirtį, kurią vertina tiek individualūs asmenys, tiek su įmone bendradarbiavę juridiniai asmenys. Bendrovė padės ne tik pagal jūsų pageidavimus parengti tinkamą projektą, apskaičiuoti kaštus, būsimas sąnaudas, parinkti tinkamiausias medžiagas, bet ir atsakingai prižiūrės bei kuruos projekto įgyvendinimą. Bendrovė specialiszuojasi ir konkrečiai indžinerinių tinklų projektuose, garantuoja ne tik pačių fizinių darbų kokybę, bet užtikrina, kad projekto vykdymas būtų teisiškai bei administraciškai tvarkingas, dokumentai atitiktų reikalavimus, reikalui esant, būtų gauti visi reikiami leidimai bei sutvarkytos darbuotojų darbo saugos taisyklės. Tokiu atveju klientui nuo pečių nukrenta daug papildomų rūpesčių, nes tuo rūpintis ir papildomų darbuotojų samdyti jam nereikia. Bendrovė taip pat patraukli tuo, kad pasitūpina visa reikalinga technika, be kurios inžineriniai tinklai negali būti kokybiškai išvedžiojami. Įmonė patikina, kad ilgą laiką bendradarbiauja su kokybę vertinančiais technikos tiekėjais, todėl ir projekto įgyvendinimas vyksta sparčiai ir ekonomiškai paskirstant laiko sąnaudas. Inžinerinius tinklus įmonė Projektų srautas suprojektuos ir įrengs itin kokybiškai. Bendrovė pabrėžia, kad yra pasiryžusi klientams padėti ir juos konsultuoti ir esant įvairiems gedimams. Tokiu atveju, savo projektą ir atliktus darbus puikiai pažįstantys specialistai greitai atras problemos židinį ir pašalins bet kokį trūkumą.

UAB Gerunda – vidaus šildymo ir kanalizacijos sistemų meistrai

Bendrovė UAB Gerunda labiau specializuojasi ne ties išorės indžineriniais tinklais, o ties vidaus šildymo, vandens tiekimo ir vandens šalinimo bei kita santechnine produkcija. Klientams parduodamą produkciją sudaro būsto grindinio šildymo sistemos, pamaišymo vožtuvai ir išsiplėtimo indai, katilai, kanalizacijos sistemos, nerūdijančio plieno dūmtraukiai, tvirtinimo detalės, sifonai, vandens skaitliukai, jų sumontavimui reikalinga įranga ir kitka. Itin didelis yra įmonės siūlomos sifonų katalogas. Čia galima rinktis chromuotų sifonų, taip pat sifonų, skirtų dušo padėklams, sifonų, skirtų pisuarams sujungti, vonios sifonų. Kataloge taip pat pristatoma didžiulė sifonų priedų įvairovė. Itin gerą vardą įmonė užsitarnavo dėl savo siūlomos grindinio šildymo sistemų produkcijos. Šiandien, kai dėl šildymo kainų žmonėms dažnai tenka pasukti galvas, labai svarbu sumontuoti tokią šildymo sistemą, kad šiluma nebūtų švaistoma ir išnaudojama neefektyviai. Grindinio šildymo sistemos vis dažniau pasirenkamos dėl tolygaus šilumos pasiskirstymo visame būste, taip pat dėl galimybės išvengti papildomo, gyvenamąją erdvę siaurinančio užgriozdinimo, atsirandančio dėl kiekviename kambaryje sumontuojamų radiatorių. Tiesa, nors tokios sistemos įrengimas vis dar nėra prieinamas kiekvienam, tačiau, padarius tokią investiciją, ši netrukus atsipirktų, kadangi grindinis šildymas yra ypač ekonomiškas ir padedantis taupyti. Be to, tokia sistema yra pranašesnė už įprastus radiatorius ir tuo, kad leidžia nebesukti galvos, kaip geriau planuoti kambario apstatymą baldais, kad šie netrukdytų šilumos pasiskirstymui.

Taigi, nesvarbu, ar jūsų planuose lauko inžinerinių sistemų projektas, ar planuojate įsirengti naują vidaus šildymo sistemą – aptartos įmonės padės jums pasiekti geriausių rezultatų.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • adma.lt

    Šildymo įrengimas name dažnai yra nemažas galvos skausmas kiekvienam, kuris neturi apie tai žinių. Ir čia gera žinia yra ta, kad šildymo sistemų montavimas mūsų profesionalams yra kasdienybė, todėl esame pasiruošę visada padėti. Mes ne tik įrengsime jums šildymo sistemą, bet ir išsamiai atsakysime į visus kylančius klausimus.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>