Jaunas statybų verslas: kur gauti sunkųjį transportą

TruckfindSvajojantys apie nuosavą statybų verslą, tikrai bent kartais pamąsto apie tai, kaip gerai būtų turėti kažką tokio: https://www.truckfind.lt/specializacijos/sunkvezimiai-savivarciai-su-kranu. Tačiau, deja, ne visada gali tą įsigyti, o iš pat pradžių – labai sunku. Tačiau jeigu tai būsima didžiulė statybų įmonė, tokių priemonių kaip sunkvežimių, savivarčių, kranų tikrai reikės.

Paskola – investicija perkant sunkųjį transportą

Vienas iš būdų, kuriuo galima pradėti kurti verslą, tai paskola investicijai. Turint nemažą paskolą, sunkvezimiu pardavimas gali būti lengvesnis dalykas. Galima įsigyti vieną ar kelis būtinus pirmuosius įrenginius, arba, jeigu jie bus naudojami rečiau – tiesiog išsinuomoti. Aišku, kad verslo pradžiai pavyktų gauti solidžią paskolą, reikia turėti užnugarį – turtingus laiduotojus, arba turto užstatymą.

Statant daugiabutį galima iš anksto pardavinėti rezervacijas

Jeigu statybų verslas orientuosis į daugiabučių namų statybą, tuomet galima bus orientuotis į išankstinius butų pardavimus. Nemažai investuotojų būtent tokiu būdu ir sukuria savo verslą, kad iškart pigiau pardavinėja rezervacijas. Tai daroma miestuose, kuriuose yra labai didelė perkamoji galia, kur labai didelė paklausa ir daugybė žmonių ieško pirkti sau buto. Tuomet jie perka ir išankstines rezervacijas. Aišku, tai yra ir drauge labai rizikingas sprendimas, nes nesate tikri, ar pavyks pabaigti statybas, o daugybė žmonių jau sumokėję pinigus. Bankroto atveju, grėstų milžiniški nuostoliai.

Savivaldybė padeda tik verslo pradžiai

Jeigu kuriate jauną statybų verslą, tuomet galite pasinaudoti savivaldybės parama, bet ta parama bus tikrai nedidelė. Priklausomai nuo savivaldybės, gali būti teikiama parama pirmųjų formalumų sutvarkymui ir kelioms kitoms smulkioms išlaidoms. Visgi iš savivaldybės įmanoma per metus gauti dar iki 1000 eurų.

Darbo birža padeda jauniems

Transporto priemonių iš Darbo Biržos paramos pirkti negalėsite, tačiau šis tas visgi bus įmanoma. Jaunimui iki 29 metų Darbo Birža gali suteikti ne tokią ir prastą paramą – iki 12 tūkst. eurų paramos darbo vietai įrengti. Tad iš savų ar skolintų pinigų pirkite vilkikus, priekabas, savivarčius ar kitą reikiamą techniką, o štai 12tūkst. Eurų subsidiją panaudokite įrankiams pirkti.

Invega – dar vienas pagalbos šaltinis

Dar ne visi žino apie pagalbą pradedantiems verslininkams, kuri dar bus teikiama iki 2020 metų. „Pradėk dirbti sau“ vadinasi iniciatyva, kuri skatina verslumą Lietuvoje ir taip pat siūlo įvairių kompensacijos priemonių, kurios leistų pasinaudoti įvairiomis paslaugomis ir sukurti tokią darbo vietą, kuri būtų ne tik jums, bet ir darbuotojams.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>