Ne visi grasių firmų bateliai yra kokybiški

Lietuvoje dauguma moterų vejasi šiuolaikines madas, tačiau pastebima, kad kai kurios iš jų sugeba už avalynę gerokai permokėti. Taip nutinka dėl elementarios priežasties – nesidomėjimo. Moteriški bateliai vienoje parduotuvėje gali kainuoti kelis šimtus eurų, o kitoje – vos kelias dešimtis. Kaip gi suprasti tokius kainos skirtumus? Tapa.lt teigia, kad moterims pirmiausia reikėtų domėtis ne madomis, o pirkimo galimybėmis bei kitais niuansais. Tai liečia ne tik el. parduotuves, kurios įsikūrusios Lietuvoje, čia svarbu analogiškas taisykles taikyti perkant ir iš užsienio. Žinoma, dabar galimybės užsisakyti garsių firmų avalynę bei rūbus yra didelės, tačiau ar visada tokie pirkiniai bus įsigyjami sklandžiai? Kaip jau teigė minėti ekspertai, būtina taikyti tam tikras taisykles ir domėtis visomis pirkimo subtilybėmis.

Moterims yra rekomenduojama rinktis tik žinomas el. prekyvietes, kurios nesukelia jokių abejonių dėl prekių kilmės. Kalbant apie avalynę, siūloma įsitikinti, kad parduotuvė prekiauja teisėtai. Pirmiausia, ko gero daugelis moterų vos ne išprotėja pamačiusios mažas kainas ant tokių batelių, kurie pažymėti tokiais logotipais kaip „Prada“, „Gucci“ ir t.t. Jums reikia suvokti, kad tokių prekinių ženklų vertė yra didžiulė, todėl visa produkcija yra brangi. Jeigu matote, kad tokiais ženklais pažymėti bateliai kainuoja vos kelias dešimti eurų, negi naiviai tikėsite, jog perkate originalą? Tai ne kas kitas, o kaip tik falsifikatas. Tokie bateliai bus nekokybiški ir laikys vos vieną kitą mėnesį, jei ne dar trumpiau. Mažos kainos ant tokių garsių prekinių ženklų nėra dedamos – tai iškart leidžia suprasti, kad kažkas yra negerai. Tapa.lt informuoja, kad klastočių prekyba yra nusikaltimas, o jų pardavėjai gali būti nubausti. Pavyzdžiui, juk per visą Lietuvą jau nuskambėjo M. Gelažniko verslo subtilybės, kai jis buvo kaltinamas klastočių prekyba. Taip ir čia – maža kaina, reiškia, kad prekiniai ženklai yra padirbti kitų asmenų.

Jeigu matote, kad avalynės kaina yra nemaža, siūlytume apžvelgti prekinius ženklus. Didelė kaina visada atspindi aukštą kokybę. Pasitaiko atvejų, kad parduotuvės dažnai prekiauja neturėdamos licencijų. Tai reiškia, kad jeigu jau perkate minėtų prekinių ženklų produkciją, būtinai prieš tai įsitikinkite, kad tai yra oficialūs tų prekinių ženklų atstovai Lietuvoje. Jie neturi teisės prekiauti produkcija tų firmų, kurių franšizės nėra įsigiję. Tai vėlgi – būtų nusikaltimas ir pardavėjai būtų baudžiami. Paprasčiausiai, neturint licencijų, nemaža tikimybė, kad čia slypi klastotės, tik jau aukštomis kainomis. Jokiu būdu neieškokite pigių batelių už mažą kainą – jie nebus kokybiški.

Kalbant apie paprastą avalynę, Tapa.lt rekomenduoja nedvejoti ir rinktis net ir nežinomų gamintojų produkciją. Ji kartais būna ne ką prastesnės kokybės, o kaina vis dėlto būna gerokai mažesnė. Juk ir pačioms yra tekę įsigyti batelius, kurie buvo be jokių garsių logotipų? Tai reiškia, kad saugiai galite apsipirkti internetu, ir jeigu norite kokybės už mažą kainą, turite rinktis pasidomėjusios geriausiomis el. parduotuvėmis.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>