Renovuoju pirktą naują trobą

Kai netikėtai gavau krūvą pinigų, reikėjo imti paskolą ir su gautais bei paskolintais pinigais pirkti kažkokį nekilnojamąjį turtą. Man nuskilo taip, kad nusipirkau prastos trobos galą. Dabar jau daug remonto ir fasado apdailos darbų yra padaryta, tačiau vis dar reikalinga mediniu duru gamyba. Taip pat esame užsakę ir langus. Stogas jau beveik pabaigtas naujai dengti. Kadangi artėja ruduo, žiema, norisi svarbesnius darbus pasidaryti kuo greičiau.

Užsakytos durys ir langai

RenovavimasKai jau daug darbų atlikta viduje, prasideda mediniu duru gamyba. Vietoje senų langų jau žiojėjo skylės, nes šiandien įdės naujus langus. Tikrai gana ilgai tuos medinius langus gamino, bet kokie meistrai, tokie ir langai. O štai naujų medinių durų gamyba mums tapo visiškai nauju dalyku. Matote, prieš tai buvo nemažai visokių darbų, kuriuos reikėjo atlikti, ir tas durų gaminimas vis nusistumdavo kažkur į priekį ir atgal. Galiausiai, dabar jau visi turime sau įsirengę tokias duris, kokių norėtume, jau matome, kad namas tikrai atrodys puikiai. Tik pačių pagrindinių, paradinių fasado durų dar nėra.

Sodo tvarkymas

Kai tokie dalykai sutvarkyti, reikia galvoti ir apie sodo tvarkymą. Čia labai dar daug dalykų sode yra ne iki galo padarytų. Aš matau tikrai daug vietų, kur reikėtų daugiau padirbėti. Kadangi mato ir kiti, tai tie darbai ir vyksta. Pirmiausiai reikia visur nupjauti žolę ir surinkti obuolius. Teritorija aplink namą tikrai nemaža, tačiau kažkas ją turi prižiūrėti. Taip gaunasi, kad šis darbas atitenka man. Taip pat ir kiti darbai pareikalauja jėgų. Tarkime, reikia išpjauti krūmus bei išgenėti medžius. Visi žino, kad kai ant medžių būna per daug šakų, kai per daug bando sukrauti vaisiaus, tai dažniausiai tiesiog niekas neužkraunama yra ir vaisiaus išvis jokio nebūna.

Stogo taisymas

Pamiršau pasakyti, kad svarbu ne tik langus, duris sudėti, ne tik sodą tinkamai paruošti, bet ir stogą gerai sutaisyti.Todėl reikia nuimti senuosius šiferio, asbesto lakštus ir sugalvoti, ką padaryti, kad tas stogas nebūtų toks kiauras. Gaila, kad ankstesni šios sodybos savininkai nepasinaudojo ta galimybe pigiau pasikeisti stogą. Šitas dalykas buvo anksčiau, tačiau dabar jau ta parama tokiose vietose nėra keičiama. Juk senasis asbesto šiferis tikrai yra kenksmingas, o ir stogo būklė jau tokia, kad nieko gero gali iš jo nesitikėti.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>