Smūginis gręžtuvas ir kiti efektyvūs įrankiai

Remonto darbai reikalauja ne tik gerų įgūdžių, pasiryžimo, kantrybės ir tikslios akies, bet ir geros darbo technokos. Šiandien įprastus tūkstančius metų tarnavusius plaktukus, kaltus ir veržliasukus jau pakeitę tokie prietaisai kaip smuginis greztuvas, hidraulinis presas, perforatorius. Dar daugiau, ištobulėjusius elektrinius įrankius jau keičia akumuliatoriniai, kurie yra orientuoti į gamtos tausojimą ir daug efektyvesnį darbą. Trumpai apie tokius įrankius šiandien ir pakalbėsim.

Akumuliatoriniai įrankiai -naujovė rinkoje

GręžtuvasBendrovės „Statybų variklis“ parduodami įrankiai aprūpina didžiąją dalį Lietuvos profesionalių statybos bei remonto darbais užsiimančių įmonių ir privačių asmenų. Bendrovė nuomuoja, tiekia, parduoda statybinę techniką ir įrankius bei nuolat siekia atnaujinti ir naujausiomis technologijomis papildyti savo produkciją. Palyginti neseniai į rinką atėjusieji akumuliatoriniai įrankiai sukėlė gana nemažą revoliuciją statybos darbuose. Naudojant juos, nereikia sukti galvos dėl po kojomis besipainiojančių elektros laidų, kuriuos visada kyla pavojus užminti ar prispausti. Taip pat, kadangi tokių įrankių veikimo principas yra įkraunamas akumuliatorius, juos galima naudoti vietovėse, kur nėra elektros tiekimo, galų gale – tokie įrankiai padeda nenaudoti perteklinės energijos bei tausoja aplinką. Bendovė siūlo didelį akumuliatorinių įrankių asortimentą, pradedant akumuliatoriniais suktuvais, gręžtuvais, smūginiais gręžtuvais, smūginiais veržliasukiais, baigiant siaurapjūkliais ir įvairiais santechniko įrankiais. Pavyzdžiui, smūginis gręžtuvas – ypač universalus įrankis, tinkamas įvairiausio kietumo medžiagoms gręžti. Naudojant didelę smūgio jėgą, juo galima išgręžti metalą, plastiką, plytas. Dabar toks įrankis prieinamas ir akumuliatorinio veikimo pagrindu, todėl tai ženkliai palengvina remonto darbą, o reverso ir greičio fiksavimo reguliacijos funkcija padeda išlaikyti įrankio stabilumą dirbant ir apsaugo jus nuo nuslydimo judesių ar perteklinės vibracijos. Su šiuo įrankiu dirbti nėra ypač sudėtinga, todėl smūginio gręžimo darbus galėsite atlikti ir pats, nesamdydamas profesionalaus darbininko, tačiau vertėtų nepamiršti, kad, jei pirmą kartą į rankas imate tokį įrankį, vis tiek vertėtų atidžiai perskaityti instrukcijas, atidžiai įvertinti medžiagos, kurią ketinate gręžti, savybes, kad įrankiui nebūtų padaryta žala. Beje, visada turite saugoti veidą bei akis ir pasirūpinti kitomis apsaugos priemonėmis. Jeigu jaučiate, kad jums trūksta praktinių žinių, visada pasitarkite su UAB „Statybų variklis“ specialistais, kurie jaučia atsakomybę, kad su jų įrankiais būtų dirbama saugiai.

Geresni įrankiai – efektyvesnis darbas

Povilas S. iš bendrovės „Statybų variklis“ jau yra įsigijęs ne vieną profesionalų įrankį. Žmogus pats pagal individualią veiklą užsiima baldų gamyba, todėl jam reikalinga įrankių įvairovė. Grąžtai, suktuvai, veržliasukiai ir kitokie elektriniai įrankiai jo rankose atsidurdavo kiekvieną dieną. Kai kartą jo pažįstami įmonės „Statybų variklis“ konsultantai jam pristatė akumuliatorinių įrankių asortimentą bei daugiafukcinius įrankius, Povilas suprato, kad jo darbo kokybė nuo šiol pagerės ženkliai. Štai dabar jis naudoja daugiafunkcinius įrankius medienai apdirbti, kas jam padeda sutaupyti vietos automobilyje, vykstant į darbo objektus. Anksčiau vos ne kiekvienam vinukui reikėdavo kitą įrankį pritaikyt, o štai dabar – tik antgalį pakeisk ir jau kitą funkciją atlieki. Tai mano darbo kokybę ženkliai pagerina ir padeda laiko sutaupyti“- tvirtina vyriškis. Beje, vyro darbo įrankių dėžėje ženkliai sumažėjo paprastų elektrinių įrankių, nes juos vis dažniau pakeičia akumuliatoriniai įrankiai. Vyras džiaugiasi šia technologija, kadangi anksčiau tekdavo kelis skirtingus grąžtus vienu metu į elektros lizdus įsijungti – laidai pindavosi, kildavo pavojus juos nutraukti, todėl kildavo papildomų rūpesčių, o laikas buvo naudojamas neefktyviai. „Su šiuo įrankiu dabar galiu efektyviai ir greitai išgręžti bet kokio storio medžiagą, ko anksčiau nepadarydavo mano senieji įrankiai“- teigia vyras, kai, tuo tarpu, jo tankose puikuojasi kokybiškas akumuliatorinis smūginis gręžtuvas. Taigi, norėdami pagerinti savo darbo sąlygas arba tiesiog pagreitinti remonto darbus, kreipkitės į UAB „Statybų variklis“.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>