Ar moteriški kvepalai tinka vyrams?

Jei esate vyras, jums tikriausiai yra iškilęs klausimas – ar vyrams tikrai pridera kvepintis? Ar galima kvepintis tik vyriškais kvepalais, ar galima tai daryti ir su moterims skirtais kvapais? Jei antrasis klausimas dar yra diskutuotinas, tai į pirmąjį galima pateikti vienareikšmį atsakymą – taip! Kiekvienas save gerbiantis vyras turi gerai kvepėti kad ir kur jis beeitų ir kad ir ką bedarytų. Jei nutiko taip, kad šiuo sunkiu laikotarpiu jums baigėsi kvepalai ir tiesiog negalite nueiti į kvepalų parduotuvę nusipirkti papildymo, kadangi visos parduotuvės yra uždarytos, ne bėda – jūs juk turite internetą. Galite apsilankyti tinklapyje adresu https://burkalifa.eu/7-kvepalai-vyrams ir ten tikrai surasite savo mėgiamiausius kvepalus. O galbūt norėsite išbandyti kažką naujo?

Buteliukas su kvepalaisKvepalų istorija skaičiuoja ne šimtmečius, o tūkstantmečius. Žmonės mėgdavo kvepintis dar senovės Egipte. Kaip manote, ar tais laikais buvo atskirtis tarp vyriškų ir moteriškų kvepalų? Anaiptol. Geras kvapas buvo tiesiog geras kvapas, ir visai nesvarbu – vyras tu ar moteris. Tokia aiški atskirtis tarp vyriškų ir moteriškų kvepalų atsidaro visai neseniai, tikriausiai tik prieš porą šimtų metų. Labiausiai tikėtina, jog tai tik marketinginis triukas paskatinti kuo daugiau vyrų kvepintis. Kaip žinote, senesniais laikais kvepinimasis buvo laikomas damų užsiėmimu, o vyrams tai atrodė per daug nevyriška. Dėl šios priežasties kvepalų pardavėjai pradėjo kurti specialiai vyrams skirtus kvepalus ir akcentuoti jų vyriškumą. Visa tai tik tam, jog pripratinti nesikvepinančius vyrus prie kvepalų ir priversti juos pirkti. Nors bet kokiais kvepalais kvepiantis vyras yra geriau už nekvepiantį vyrą, tačiau tokia aštri atskirtis padarė ir žalos. Iki šiol daugelyje visuomenių vyrauja nusistatymas, jog vyrams dera kvepintis tik vyriškais kvepalais ir nieko kito ant savo kūno purkšti tiesiog nedera. Iš esmės tai yra tiesiog mitas ir susiformavusi bloga praktika, kurią reikėtų kuo greičiau pakeisti.

Gera žinia ta, jog tai po truputį keičiasi. Žmonės analizuojantys rinkas pastebi, kad vis daugiau vakarų valstybių į savo kvepalų topus įsileidžia unisex kvepalus. Tai reiškia, kad po truputėlį išnyksta ta atskirtis tarp lyčių. Tačiau abiem lytims skirti kvepalai neturėtų būti maksimumas, ką sau leidžiate. Jei esate vyras, kuriam patinka moteriški, gėlėmis ir švelnumu atsiduodantys kvepalai, kodėl negalite tokių kvepalų ir naudoti? Viskas kas stovi tarp jūsų ir ir jūsų trokštamo kvapo, yra tik įsitikinimai galvoje.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>