Kodėl gelsta dantys?

Nuostabi šypsena tikrai nėra kažkas labai ypatingo arba sunkiai pasiekiamo. Kai kurie net teigia, kad tokią gali turėti tik tie, kurie skiria labai daug pinigų burnos ertmės priežiūrai. Tačiau tai nėra visiškai tiesa.

Net ir tokia sistema kaip irigatoriai, kurie naudojami laiku ir tinkamai, gali garantuoti, kad dantukai bus kur kas gražesni. Žinoma, kuo daugiau skirtingų metodų bus suderinta – tuo greičiau ir rezultatas patenkins Jūsų poreikius. O ko reikia? Esminiai patarimai – apačioje.

· Dantų geltimą labiausiai lemia maistas, kurį mes valgome. Štai todėl reikia rinktis kuo natūralius produktus, kurie neturi dažomųjų savybių. O šiuo atveju tai yra limonadai bei įvairūs saldainiai, kurie tikrai kenkia ne tik dantims, tačiau taip pat ir visam organizmui. Taigi mažesnis jų kiekis – visada geriau.

We Smile· Siūlome gerti kuo daugiau vandens, kadangi jis gali pašalinti apnašas, kurios kaupiasi ant dantų paviršiaus. Išgėrus vandens po valgio nuplaunamos minkštosios apnašos, kurios galiausiai virsta kietomis.

· Taip pat siūlomi ir irigatoriai, kurie gali padėti užtikrinti, kad bet kokie nešvarumai bus pašalinti. Naudojant juos namuose galima sėkmingai pašalinti net ir kietąsias apnašas. Žinoma, tai nereiškia, kad profesionali burnos higiena nėra būtina. Jos reikia, tačiau su sistema, kuri naudojama namuose, dažniausiai poreikis bus kur kas mažesnis.

· Dantys taip pat gelsta ir todėl, kad žmogus per mažai dėmesio skiria jų priežiūrai. Puikiai pakanka, kad irigatoriai būtų naudojami kartą per dieną. Tačiau kitas kartas turi būti valomas su dantų šepetuku. Tokiu atveju dantukai visada atrodys gražiai.

· Dantys taip pat gali būti geltoni dėl to, kad jų yra toks kaulas. Dažniausiai tokių atveju šviesinimui labiausiai tinka dantų balinimas. Arba galima paprasčiausiai susitaikyti, kad patys dantukai niekada nebus balti. Tačiau juk šiuo atveju svarbu yra sveikumas.

Nuostabūs dantys yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Tad kai galima džiaugtis tokia šypsena, kuri yra labai plati ir tuo pačiu nuostabi – kodėl gi ne? Juk tam reikia ne daug laiko, tačiau rezultatas, esame tikri, kad patenkins Jūsų poreikius.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>