Baseinų įranga ir originalaus apšvietimo sprendimai

Baseinas – ne tik gaivos ir atsipalaidavimo vieta, bet ir prabangos bei prestižo simbolis. Siekiant sukurti harmoningą ir dailią aplinką, būtina investuoti į papildomą įrangą ir baseinų priedus. Vienas dažniausių sprendimų – originalaus apšvietimo sistemos ir povandeninė baseinų įranga. Tinkamai priimti sprendimai ne tik pagyvins baseino aplinką, bet ir pasirūpins jūsų saugumu – apšviesta baseino teritorija padės išvengti nelaimingų atsitikimų.

BaseinaiNors dienos metu baseinai atrodo stilingai ir jaukiai, saulei nusileidus, tinkamas apšvietimas pagyvina ir išryškina maudynių zoną. Baseino apšvietimui gali būti naudojamos įvairios lauko sistemos, apšviečiančios baseiną iš išorės, ir povandeniniai žibintai, sukuriantys išskirtinį baseino dizainą. Paprastai povandeniniai žibintai yra montuojami baseino sienelėse. Priklausomai nuo individualių kliento pageidavimų, galima rinktis vienos ar kelių spalvų žibintus, taip pat – besikeičiančių spalvų sprendimus. Žibintų gamybai gali būti naudojamos įvairios medžiagos, tačiau paprastai kalbama apie baltą plastiką, nerūdijantį plieną ar bronzą. Klientui pageidaujant, galima rinktis ir kombinuotus medžiagų sprendimus.

Pastaruoju metu ypatingo klientų dėmesio sulaukia šiuolaikiški LED žibintai. Pirkėjams siūlomi tiek vienspalviai, tiek daugiaspalviai žibintai. Baseinų įranga atitinka aukštus kokybės kriterijus ir užtikrina patikimą technikos eksploataciją. Tiesa, kad išvengtumėte nesklandumų ateityje, rinkitės patikimą įrangos pardavėją, kuris atsako už prekių kokybę ir ilgaamžiškumą. Vienas svarbiausių LED apšvietimo privalumų – ekonomiškas aplinkos apšvietimas. Minėtoji sistema padeda taupyti energiją ir nereikalauja didelių investicijų. Spalvinių sprendimų įvairovė tokia didelė, kad nesunkiai realizuosite net ir pačias originaliausias idėjas. Tiesa, jei šioje srityje esate naujokai, siūlome pasitarti su profesionalais, kurie padės parinkti tinkamiausią apšvietimo sistemą konkrečioje situacijoje. Priklausomai nuo pasirinktos įrangos, galite viena spalva apšviesti visą baseino vandenį ar keisti šviesų intensyvumą, sukurti vaivorykštės efektą, šviesomis piešti geometrines formas ar įgyvendinti kitus novatoriškus sumanymus.

Baseinai siejami su poilsio ir ramybės zona, todėl negailėkite išlaidų, skirtų dizaino ir apdailos sprendimams. Jei baseinas montuojamas patalpos viduje, pagalvokite apie sistemingą kambario apšvietimą. Šiuo atveju montuojami lubiniai ir sieniniai šviestuvai. Primename, kad paprastai tokioje aplinkoje yra aukštas drėgmės lygis, todėl jums reikės specialios įrangos. Siūlome pagalvoti ir apie nukreipiančias šviesas, kurios išryškina tam tikrus baseino elementus ar dizaino sprendimus, pvz., vandens kaskadą. Jei baseinas montuojamas lauke, jums reikės patikimų lauko žibintų. Šių pasirinkimas išties didelis. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, galima statyti tiek aukštus šviesos žibintus, kurie apšviestų vandenį iš viršaus, tiek įleidžiamus žibintus, kurie nušviestų kelią iki poilsio zonos.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>