Kaip vežiotis nešiojamąjį kompiuterį

Kartais computer repair, computer repair services būna reikalinga vien dėl to, kad kompiuteris sugenda jo pernešimo, pervežimo metu. Iš tiesų, jeigu norima tinkamai vežtis savo kompiuterį, reikia turėti tam įgūdžius, reikia mokėti tai daryti. Tada ir laptop repair near me, laptop repair grės rečiau. Susipažinkite su taisyklėmis, kurios padės saugiau pernešti arba pervežti savo nešiojamą kompiuterį.

Apsaugokite nuo smūgių

KompiuteriaiVienas didžiausių veiksnių, sugadinančių nešiojamus kompiuterius, yra smūgiai. Jeigu jūsų kompiuteris patiria smūgius, jeigu jis krenta, verčiasi, dūžta, lūžta – negalite tikėtis tinkamo veikimo, tai būtų neįmanoma. Jeigu norite, kad jis veiktų gerai, turite stengtis išvengti tų smūgių. Tikėtina, kad tada, kai kompiuteris tvarkingai stovi ant stalo ir jūs su juo dirbate, jis nenukris. Tačiau tada, kai jį kažkur pernešate, jis gali nukristi, sulūžti, nulūžti kuri nors jo dalis ar bent jau pusiau perskilti ekranas. Tad pirmas patarimas būtų visada turėti omenyje, kad nešate kompiuterį ir stengtis vengti smūgių labiau nei tada, kai nešate, pavyzdžiui, knygas. Įsivaizduokite kompiuterį dužų kaip stiklinę, brangų kaip deimantą, ir viskas bus gerai.

Apsaugokite nuo dulkių

Tam, kad kompiuteris neužsiterštų, kad jis liktų švarus tiek iš išorės, tiek iš vidaus, turėkite specialų dėklą. Dėklo funkcijos bus kelios. Pirma, jis apsaugos nuo galimų smūgių. Jeigu kuprinėje turėsite kompiuterį be dėklo, jis smūgius galimai patirs jau vien susilietęs su kokiu nors ten esančiu aštriu daiktu. Kitu atveju – nukrisdamas žemyn. Tačiau jeigu jis bus gerame dėkle su paminkštinimu, tuomet, kaip įsivaizduojate, viskas bus gerai. Arba bent geriau (jeigu mesite kompiuterį nuo skardžio ir prarają, tai galbūt ir labai geras dėklas jo neišsaugos). Antra, užtikrins dėklas, kad nepatektų nešvarumų. Kuprinėse, rankinėse visada pilna iš kažkur susikaupusių nešvarumų. Tarsi tai būtų smėlis paplūdimyje, natūraliai supustytas iš įvairiausios kilmės smilčių. Tam, kad kompiuteris liktų švarus, ir svarbiausia, kad į jo vidų nieko nepatektų, turėkite sandarų dėklą. Niekada į dėklą nedėkite nieko kito, tik kompiuterį.

Paisykite temperatūrų

Jeigu išėjote iš šilto kambario į lauką ir atvirkščiai, turbūt ant jūsų kompiuterio ėmė kondencuotis dėl temperatūrų skirtumo atsiradę lašai. Tad pasistenkite be reikalo per anksti iš dėklo netraukti – leiskite temperatūroms natūraliai ir lėtai pasikeisti.

Neignoruokite savo kompiuterio, saugokite jį kaip trapius nevirtus kiaušinius, kaip auksą, kaip gyvą padarą.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Odinės rankinės moterims

    Gerai, kad yra nemažas pasirinkimas moteriškų kuprinių, kuriuose telpa ir nešiojamasis kompiuteris.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>