Stogo dangų rūšys ir kainos

Įmonė ,,Kreiner“, atliekanti stogo dangos montavimo darbus, siūlo lanksčias medžiagų bei paslaugos montavimo kainas savo klientams bei įvairias nuolaidas. Stogo dangos kainos kvadratiniam metrui prasideda nuo 4.99 eurų. Taip pat skardos lankstiniams, varžtams ir lietaus sistemos įrengimui įmonė neretai siūlo net dvidešimties procentų nuolaidą. Stogo danga yra lengvai montuojama, gamintojai garantuoja kokybės ir kainos santykį, estetišką išvaizdą, ilgą dangos tarnavimo laiką. Taip pat ,,Kreiner“ siūlomos dangos yra lengvos, todėl nereikalauja sudėtingos namo konstrukcijos. Stogo dangas lengva valyti, jose nesikaupia nešvarumai, o klientas gali rinktis iš spalvų įvairovės.

Stogo dangos kainosPlieninių čerpių ,,Herkules“ kaina kvadratiniam metrui prasideda nuo 5.29 eurų kvadratiniam metrui. Šios čerpės yra unikalios formos, aukštos kokybės ir pasižyminčios ilgaamžiškumu. Čerpės gali būti blizgios, matinės, siūlomas platus spalvų pasirinkimas. Čerpės yra greitai montuojamos, lengvos, banguotos, o jų grioveliai vandenį puikiai nuveda į lietaus sistemą. Čerpės tiekiamos tiksliai pagal šlaito matmenis, ant jų nesikaupia purvas.

Trapecinio profilio ,,T-18“ ir ,,T-18 plius“ plieninio stogo kaina kvadratiniam metrui – nuo 4.99 eurų. Ši danga dažniausiai naudojama renovuojant pastatų stogus, o metalinė danga ilgą laiką išlaiko savo savybes geru kainos ir kokybės santykiu. Klientai šią dangą įvardija kaip stilingą eleganciją.

Plieninės čerpės ,,King plius“ stogui dengti kvadratiniam metrui taip pat kainuoja 4.99 eurų. Ši danga dažniausiai naudojama senų pastatų stogo renovacijai atlikti. Nors šios čerpės nėra brangios, jų išskirtinumas – elegancija. Danga yra lengva, atitinka aukščiausius reikalavimus ir savybes. Plieninės čerpės namo stogui suteikia išskirtinumo, ypač jei pasirenkama netradicinė dangos spalva.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>