Dantų implantai, implantacija vs dantų protezai

Kokias paslaugas rinktis?Gyvenimas su gražiais dantimis yra kur kas paprastesnis. Daugelis mūsų su pavydu žiūri į Holyvudinių šypsenų turėtojus. Tiesa, retas stengiasi, kad ir jo šypsena būtų tokia. Kartais pigūs, natūralus ir kasdieniai veiksmai gali užtikrinti kur kas gražesnės šypsenos turėjimą. Deja, labai dažnai susimąstome tuomet, kai jau būna per vėlu. Rezultatas – dantų netekimas. Dantų implantai tokiu atveju lieka vienintele išeitimi, kuria galime pasinaudoti. Tiesa, kol vieni mano, kad dantų implantacija yra vienintelis pasirinkimas, kiti argumentuoja, kad protezavimas – taip pat geras variantas. Svarbiausia palyginti šiuos du variantus, jog būtumėte tikras, kad pasirinkote tą, kuris jums tinka labiausiai.

Dantų implantai – puikus būdas susigrąžinti nuosavus dantis. Protezavimas – galimybė atkurti naujus dantis.

  1. Dantų protezai yra pigesnis pasirinkimas. Žinoma, tai lemia konkretūs aspektai, kuriuos mes aptarsime žemiau. Tačiau jeigu būtent kaina jums yra pats svarbiausias kriterijus, kuri ir lemia, kuriomis paslaugomis planuojate pasinaudoti, tokiu atveju atsiželkite į tai, kad dantų implantai kainuoja brangiau nei kad protezai. Esant poreikiui sutaupyti – galite išnaudoti galimybę.
  2. Tačiau dantų implantai kur kas labiau primena natūralius dantis. Jeigu norite turėti tokią šypseną, kuri pakerėtų aplinkinius, tuomet siūlome implantavimo paslaugas. Paprasčiausiai, žmonės net neatskirs ar esate su implantais, ar su natūraliais dantimis. Juk to dažniausiai ir trokšta tie, kurie prarado nuosavus burnos ertmės organus.
  3. Jeigu lyginsime šias dvi paslaugas laiko aspektu, tuomet jokio skirtumo, kurį variantą pasirinksite. Tiek viena, tiek kita paslaugas dažniausiai atliekam vos per du susitikimus su gydytoju. Taigi, nereikės sugaišti daug laiko norint naujų dantukų. Dažniausiai dantų implantacija neturi jokio šalutinio poveikio, taigi greitai jausitės puikiai su savo naujais dantimis.
  4. Tiek viena, tiek kita paslauga suteikiama specializuotose klinikose, kur darbus atlieka geri savo srities profesionalai. Ieškoti klinikos siūlome pagal tuos pačius kriterijus įvertinus kompetenciją, kainoraščius, atlikimą ir panašiai. Skirkite laiko paslaugas suteikiančių klinikų lyginimui.
  5. Dantų implantai dažniausiai tarnauja kur kas ilgesnį laiko tarpą nei kad protezai. Implantai dažniausiai puikiai funkcionuoja žmogaus erdvėje iki pat jo gyvenimo pabaigos. Tokiu atveju protezai funkcionaliai veikia dešimtmetį.
  6. Protezai nelabai tvirtai laikosi, todėl jie gali iškristi. Žinoma, šiuo metu siūloma įsigyti įvairius klijus, kurie užtvirtins kokybę, tačiau implantacija visada geresnis pasirinkimas.

Dantų implantai visiškai atstoja natūralius dantis. Jeigu pasiilgome šypsenos, kuria galėtumėte džiuginti aplinkinius – siūlome džiaugtis šia galimybe. Svarbiausia detaliai pasikonsultuoti su profesionalu, kuris jums apaiškins visą eigą. Taip būsite tikresnis, kad pasirinkote gerą sprendimą. Implantacija – geriausias būdas susigrąžinti dantis. Jeigu tik leidžia finansai – rinkitės ją, o ne protezus, kuriuos dažniausiai perka jau seni žmonės.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>