Kad kelionė būtų saugi

Pasaulyje, o ypatingai Europoje, pagausėjus įvairiems pavojingams dalykams, nutinkantiems turistams kelionių metu, nemažai žmonių jaudinasi dėl savo saugumo keliaujant. Todėl ir lėktuvų bilietai kai kuriomis kryptimis tiesiog nuolat pinga. Žmonės vis labiau bijo keliauti į tas sritis, kuriose tikėtini teroristiniai išpuoliai. Ką mes patys galime padaryti, kad mūsų kelionės būtų saugios, ir kad patys ramiau jaustumėmės bei nebijotume keliauti ten, kur reikia arba norime?

Domėkimės naujienomis

Kelionės lėktuvu pigiauTaigi, jeigu tikrai norite keliauti į šalis, kuriose nugriaudėjo neseniai kokie nors pavojų signalai, visai nereikia iškart atsisakyti tos minties. Iš tiesų, juk lėktuvų bilietai jus gali nugabenti netgi į kitą tos pačios šalies sritį, kurioje yra kitokia tautinė sudėtis, kurioje galbūt kaip tik vyrauja harmonija ir ramus gyvenimas. Tad tokios kelionės neturėtų jūsų gąsdinti. Atvirkščiai, jos turėtų sukurti gerą jausmą. Jūs turite pasidomėti, kur realiai pavojinga skristi, o kur – tik daug kalbų ir nieko tikrai baisaus. Taip išsirinksite ir savo skrydžius.

Venkime susibūrimų vietų

Jeigu keliausite į tas vietas, kur būna daugiausiai gąsdinančių dalykų, tiesiog laikykitės elementaraus saugumo ir neužtrukite per ilgai potencialiais taikiniais galinčiose tapti vietose. Neužsibūkite oro uoste, nenakvokite ten, nesiblaškykite ilgai traukinių ar autobusų stotyse, jeigu turite ir taip ką veikti, neikite į pačius masiškiausius renginius ir susibūrimų vietas, tarkime, aikštes.

Pirmiausia saugokimės įprastų dalykų

Visgi, reikia pasakyti, kad daug daugiau nelaimių žmonėms nutinka kiekvieną dieną paprastoje kasdienybėje negu kažkokių išskirtinių masinių įvykių metu. Kiek žmonių kelionėse į pietinius kraštus tiesiog gauna saulės smūgį, kiek žmonių patenka į avarijas, kiek žmonių nuskęsta, kiek žmonių vyksta į egzotines keliones nepasiskiepinę, o paskui apsinuodiję ten praveria ištisas savaites… Jeigu norite tikrai saugios kelionės, pirma paisykite įprastų keliavimui reikalingų saugumo reikalavimų, ir tuomet galėsite mėgautis tikrai geromis, smagiomis kelionėmis.

Valdykime savo paniką

Dar vienas patarimas – tiesiog patys valdykite savo paniką. Jeigu iš tiesų norite gerų įspūdžių, neužleiskite savominčių blogais įsivaizdavimais. Didžiausia tikimybė, kad viskas bus gerai, tad kam mintyse repetuoti baisiausias scenas į dieną bent po valandą? Panika yra mūsų galvoje. Net ir tos baisios situacijos nebūtinai mus turi sukrėsti, net jeigu jose dalyvaujame, tačiau jos mūsų nepaliečia, nenukenčiame. Geriau leiskite laiką prasmingai ir mintis kaip nors efektyviau nukreipkite. Tai sutaupys laiko, leis jums efektyviau dirbti ir pramogauti.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>