Keramikiniai blokai ir jų privalumai

Statiniai iš plytų jau ne tokie populiarūs, nes statybų sektoriuje vis dažniau naudojami keraminiai blokai. Tai patikima medžiaga skirta tiems, kurie nori šiltų namų nepermokant už aukštą kokybę. Pažiūrėkite HELUZ markės gaminius ir įsitikinkite patys, kad tai labai geras sprendimas. Šiuos gaminius rasite apsilankę http://www.heluz.lt/ interneto svetainėje.

Keraminiai blokeliai daugeliui nėra naujiena. Tai nėra visiškai nauja medžiaga, todėl jos savybės puikiai žinomos. Tai statybinė medžiaga, kuri yra ilgaamžė, tad ir pastatas pastatytas iš jos stovės ilgai nepakitęs. Verta išskirti ir kitą savybę, kuri svarbi besirūpinantiems ne tik statybų ilgaamžiškumu, bet ir savo sveikatos bei aplinkos saugumu. Keraminiai blokai yra ekologiška statybinė medžiaga. Jie gaminami iš natūralių medžiagų t.y. molio, kuris deginamas krosnyje.

Žinoma, kad ne visiems rūpi tai, kad statybinės medžiagos būtų ekologiškos, tačiau kita savybė, kuri susijusi su mūsų šalies klimatu, tikrai svarbi visiems. Keraminiai blokai yra pakankamai gerai atsparūs temperatūrų skirtumams. Tai reiškia, kad ši medžiaga yra efektyviai besipriešinanti mūsų šalyje vyraujantiems žiemos šalčiams ir aukštai temperatūrai, kuri pasiekiama vasaromis. Taip pat jie pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis. Jie yra akyti, o oro tarpai prisideda prie to, kad tai padeda išsaugoti šilumą. Keraminius blokelius galima prilyginti keramzitiniams. Esant 25 centimetrų storio blokeliui pasiekiama 1,1–1,2 šiluminė varža. Taigi, pastatas pastatytas iš šių medžiagų bus šiltas, tai finansiškai naudinga.

Ar žinote, kas dar svarbu statant namus? Tai – laikas. Visi nori statybas baigti kuo greičiau. Mažos laiko sąnaudos, kurios pasiekiamos statant pastatus iš keraminių blokelių, yra mažos. Atliekant šiuos mūrijimo darbus statybininkai užtruks gerokai trumpiau, nei naudojant daugelį kitų medžiagų. Juk keraminiai blokeliai naudojami ne tik išorinėms sienoms mūryti, bet ir vidinėms sienoms. Taigi, darbai atliekami tiek išorėje, tiek ir viduje truks gerokai trumpiau. Be to, mokėti už greičiau atliktą darbą galėsite mažiau. Taigi, laimėsite tiek laiko, tiek ir pinigų, o tai statybose tai labai svarbu. Kuo greičiau jos baigsis, tuo greičiau galima bus pamiršti statybų vargus.

Šiuo metu statybų rinkoje yra labai didelis įvairų medžiagų pasirinkimas. Galima rasti tiek aukštos kokybės gaminius, tiek ir visai nekokybiškus, tiek pigius, tiek ir brangius. Norint šilto pastato pastatyto iš kokybiškų medžiagų, verta rinktis keraminius blokelius. Tai laiko patikrinta medžiaga, kuri turi daug puikių teigiamų savybių.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>