Žaliuzės tinkamos tiek namams, tiek ir biurams

Žaliuzės puošia daugelį langų tiek gyvenamosiose, tiek ir darbo patalpose. Neretai iškyla daug klausimų apie jų privalumus, pasirinkimą ar kaip veikia vertikalios žaliuzės. Kiekvienas pirkėjas nori įsigyti ne tik gražias langų uždangas, bet ir praktiškas. Tai suderinus turimas puikus dekoras langams, kuris atlieka savo paskirtį – saugo vidines erdves nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

Šiuo metu galima įsigyti įvairių rūšių žaliuzes. Vienos iš jų – plisuotos. Tai ne tik paprasta lango uždanga. Tai interjero dalis. Bet kuris langas, kurį dengia tokio tipo žaliuzės atrodys stilingai, o ir galima bus reikiamu metu reguliuoti šviesos srauto patekimą į patalpos vidų. Gamintojai siūlo didelį pasirinkimą įvairų audinių, raštų, spalvų. Kokie dar plisuotų žaliuzių ypatumai žavi klientus? Tai praktiškas pasirinkimas. Jų dėka apsisaugoma ne tik nuo smalsių žvilgsnių, bet ir nuo tiesioginių saulės spindulių patekimo į patalpas dėl to, karštomis dienomis bus galima sumažinti patalpos temperatūrą. Tokio tipo žaliuzės tinkamos įvairiems langams, o ir valdymas labai paprastas. Virvelės, grandinėlės ar rankenėlės dėka galima lengvai ir greitai reguliuoti uždengimą. Tiesa, jos netinkamos tose patalpose, kuriose drėgna ar nėra šildymo šaltais žiemos mėnesiais. Taip pat reikia stebėti, kad ant langų besikaupiantis kondensatas nesugadintų audinio.

Kita populiari žaliuzių rūšis – vertikalios žaliuzės. Jos išpopuliarėjo per pastaruosius kelerius metus. Tai priešingas variantas horizontalioms, kurios laikomos tradicinėmis arba klasikinėmis. Kaip veikia vertikalios žaliuzės? Tai dažnai užduodamas klausimas, į kurį atsakymas – paprastas. Grandinėle, virvele ar mechanizmu galima sutraukti šias žaliuzes ar visiškai uždengti langą. Jos labai populiarios biuruose, tačiau atsiradus gausiam spalvų, audinių ir raštų pasirinkimui vis dažniau naudojamos papuošti svetainės, miegamojo ar darbo kambario langus. Be to, jomis galima atskirti patalpas. Tai labai praktiškas pasirinkimas.

Ieškant geriausio pasirinkimo, kuo dengti biuro langus, neabejotinai pirmauja prieš tai paminėtos horizontalios žaliuzės. Tai nesenstanti klasika. Jos praktiškos ir patogios naudojimui, o tai daugeliui labai priimtinos savybės. Sukant rankenėlę reguliuojamas ir šviesos patekimas į patalpą, o norint galima pakelti ir užfiksuoti reikiamame aukštyje. Tai nebrangus būdas gražiai ir praktiškai uždengti langus.

Nesvarbu ar jus domina plisuotų žaliuzių ypatumai, ar kitos rūšies žaliuzių panaudojimo būdai, tačiau visais atvejais rasite atsakymus į jus dominančius klausimus. Taip pat nebus problemų renkantis tinkamas reikiamai patalpa. Žaliuzės puikiai tinka įvairios paskirties erdvėms.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>