Mikroautobusų nuoma

Šiandien žmogus toks mobilus, koks nebuvo niekad. Atviros pasaulio sienos gali būti lengvai kertamos ne tik oro transportu, bet ir keliaujant sausuma. Lietuvoje vis populiaresnė automobilių nuoma, kadangi žmonės vis mažiau linkę prisiriškti prie vieno daikto. Lengvųjų automobilių nuoma Kaune, mikroautobusiu nuoma Klaipeda, autobusu nuoma Vilniuje ir įvairiausios ir įvairių kitų tipažų automobilių nuoma įvairiausiuose šalies miestuose užtikrina galimybę keliauti vienam, su šeima, su darbo kolektyvu, taip taupant kuro sąnaudas ir nesirūpinant savo automobilio dėvėjimusi.

Geriausi mikroautobusai Klaipėdoje

VWKlaipėda – miestas, iš kurio po visą Lietuvą ir kitas šalis keliauja labai daug pramonės produktų. Vasarą tai turistautojų centras. Keliaujantiems ne tike šio miesto apylinkėse, bet ir Lietuvoje ir už jos ribų įmonė Mini busas siūlo aukščiausio lygio mikroautobusų nuomos paslaugas. Įmonės nuomojami mikroautobusai puikiai tinka tiek keliaujantiems darbo reikalais, tiek individualių asmenų bei grupių kelionėms. Visi automobiliai yra nauji, apdrausti, visos galimos rizikos įtrauktos į nuomos kainą. Sugedus mikroautobusui kelionės metu arba papuolus į eismo įvykį, galite būti ramūs, kad netinkama važiuoti transporto priemone pasirūpins pati įmonė. Automobiliai nuomojami ne tik kelioms valandoms ar dienoms. Sudarant atskiras, specialias sutartis, automobilį galima išsinuomoti net keliems mėnesiams, kas ypač praverčia keliaujant į užsienio šalis. Jeigu skubate į susitikimą, svarbią kelionę, o jūsų automobilis netikėtai sugedo, Mini busas mikroautobusas bus buiki, patogi ir patikima pamaina jūsų automobiliui ir kelionę tęsti galėsite be jokių rūpesčių. Tokia mikroautobusu nuoma Klaipeda tinka ne tik kelionėms, bet ir šventėms, tokioms kaip vestuvės, mergvakariai, bernvakariai. Niekas nesiginčys, kad važiuoti viena transporto priemone, skambant puikiai muzikai, geriant šampaną – visada smagiau nei atskirais automobiliais. Automobilių salonai patogūs, visur įdėta puiki garso aparatūra. Tamsinti stiklai garantuos, kad jūsų linksmos kelionės akimirkos išliks privačios. Mikroautobusų nuoma tokia populiari, kad nuomojamos transporto priemonės yra graibstyte išgraibstomos. Būtent todėl planuojant ilgesnę kelionę arba norint keliauti su dideniu automobiliu, labai svarbu rezervuoti mikroautobusą iš anksto.

Geriausi atsiliepimai apie Minibusas

Klaipėdoj gyvenantys neseniai susituokę Eglė ir Deividas savo vestuvių transporta pasirinko patikėti bendrovei Minibusas. „Norėjome su savo nedideliu pulku važiuoti viename automobilyje. Didžioji smagumo dalis ir yra būtent kelionėje iš bažnyčios į vietą, kur vyksta vakarinė dalis“- tvirtina Eglė. Pora džiaugėsi kokybišku, patogiu automobiliu su puikia garso aparatūra ir patogiu salonu. Bendrovės aptarnavimas buvo be priekaištų, buvo pasiūlytas vairuotojas, taip pat galimybė dalyvauti puošybos darbuose. Bendrovės atstovai patikino, kad automobilis bus pristatytas laiku. O geriausia tai, kad mikroautobuso vairuotojas, pulką vežiojęs visos kelionės metu, žinojo daugybę puikių vietų, kuriose buvo galima padaryti puikių nuotraukų. Kitas puikus atsiliepimas iš kliento lūpų priklauso klientui Vitalijui. Vienos logistikos įmonės vadovas dažnai iš Klaipėdos keliauja į Vilnių darbiniais rekalais. Vienos tokios darbinės kelionės metu, vos išvažiavus iš Klaipėdos apskrities, sugedo jo automobilis, o po pietų vyras turėjo būti sostinėje. Greičiausiai į jo pagalbos šauksmą atsiliepė įmonė Minibusas, kurios atstovai skubiai atvarė patogų, daugiavietį automobilį, su kurio pagalba sostinę Vitalijus pasiekė taip greitai, kad dar pakako laiko ir konferencijai paisruošti. „Įmonė Minibusas tikrai šauni, juk užsiima mikiroautobusu nuoma Klaipeda ir ne tik, o ir sutartis sudaroma taip greitai, negaištant laiko formalumams“- pasakoja vyras, tą stresinę situaciją prisimenentis nenoriai, tačiau dėkingas mikroautobusų nuomos įmonei už tokį greitą sprendimo būdą.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>