Oro kondicionieriai – ar gera investicija?

Perkant įvairius įrenginius namams dažnai susimąstoma ar jie tikrai yra tokia gera investicija. Ne išimtis ir oro kondicionieriai, kurie perkami ilgam naudojimo laikotarpiui. Taigi, ar jie tikrai pateisins pirkėjo lūkesčius ir nebus tik dar vienas bereikalingas pirkinys, kuris kainuoja daug, o naudos iš jo jokios?

Dar prieš dešimtmetį šie įrenginiai atrodė niekam nereikalingi, tiksliau reikalingi kaip prabangos prekė. Dabar situacija visiškai priešinga. Lietuviai pamatė kokia nauda iš oro kondicionierių. Tai tinkamas vidaus patalpų mikroklimato užtikrinimas. Kai kurie vis dar galvoja, kad karščiai mūsų šalyje trunka vos kelias savaites ir vis dar galima apsieiti be patalpų vėsinimo. Dabar pastebimas klimato šiltėjimas, dėl to kasmet karštų orų sulaukiame vis dažniau. Verta pakalbėti ir apie tinkamos temperatūros privalumus mūsų sveikatai. Žmogui labai svarbu, kad vidaus patalpų temperatūra nebūtų per šilta. Tai gali užtikrinti oro kondicionierius. Taip pat sveikatai naudinga ir tai, kad temperatūra būtų visuomet pastovi. Štai čia ir pamatoma labai svarbi šių įrenginių savybė. Pastovi temperatūra naudinga ne tik tuomet, kai mus vargina alinantys vasaros karščiai, juk tai svarbu visuomet.

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai gali būti naudinga investicija ir tam, kad oras patalpose ne tik būtų vėsus ar pastovios temperatūros, bet ir kaip įmanoma švaresnis. Įsigijus įrenginį su papildomomis galimybėmis galima turėti švarų orą, kuris filtrų pagalba bus išvalytas nuo žiedadulkių, namų erkučių ir kitokių neigiamą sveikatai poveikį turinčių medžiagų. Tai papildomos funkcijos, kurios daugeliui praverčia.

Norint suprasti ar pirkinys bus naudingas finansiškai reikia išsiaiškinti, kokia jo kaina. Jei prieš dešimtmetį oro kondicionierius buvo labai brangus – prabangos pirkinys, tai dabar jis tapo prieinamas daugeliui iš mūsų. Kainos šiuo metu yra labai palankios. Specialistų teigimu, kokybišką oro kondicionierių pirkėjas gali įsigyti nuo 300 eurų. Tiesa, dar prireiks ir montavimo paslaugų. Tad kaina šiek tiek išauga. Montavimui reikės skirti apie 100 eurų. Norint galingo ir kokybiško įrenginio reikės sumokėti daugiau, nei paminėta suma. Toks oro kondicionierius gali kainuota apie 1000 ar daugiau eurų. Tiesa, dažniausiai brangesni prietaisai yra taupesni, nei pigiausi.

Dabar oro kondicionieriai labai populiarūs ir jų paklausa tik didės. Svarbu įsigyti kokybišką įrenginį, kuris tarnaus ne vienerius metus bei užtikrins tinkamą savo darbą. Tuomet pirkinys bus tikrai gera investicija, kuri teiks daug naudingų privalumų.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Oro kondicionieriai

    Ypač ofisuose oro kondicionierius labai naudingas. Vasaros ir atvėsusiu laikotarpiu kol šildymas neįjungtas jis padeda sureguliuoti patalpų temperatūrą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>