Stilingi IITTALA stalo reikmenys – funkcionalumas, patogumas ir estetika

Elegantiški aksesuarai ir interjero detalės – tai stilingas sprendimas namų įvaizdžio gerinimui ir patogios gyvenamosios aplinkos kūrimui. Interjero ekspertai teigia, kad ypatingą dėmesį turėtume skirti stalo įrankiams ir dekoro elementams – tinkamai parinkti stalo reikmenys padeda kurti namų harmoniją ir eleganciją, be to, tai itin praktiškas ir funkcionalus pirkinys, kuris bus reikalingas priimant svečius ar kviečiant šeimą prie gausaus švenčių stalo. Tiesa, kad estetika ir funkcionalumas atitiktų jiems keliamus reikalavimus, rekomenduojame rinktis žinomo ir rinkoje vertinamo gamintojo produkciją. Vienas populiariausių prekės ženklų – modernios klasikos ekspertai IITTALA.

Skandinaviškas dizainas ir moderni klasika

Stalo reikmenysStilingi IITTALA gaminiai – skandinaviško dizaino aksesuarai ir stalo reikmenys, nepavaldūs nei laikui, nei geografiniams apribojimams. Visoje Europoje žinomas prekės ženklas siūlo itin plačią gaminių pasiūlą, tačiau bene daugiausiai dėmesio sulaukia stilingi indai, vazos ir stalo reikmenys. Garsiausia Suomijos stiklo gamykla buvo įkurta dar 1881 metais ir nuo to laiko praktiškai neribotai išplėtė savo klientų ribas. Šiuolaikinės klasikos indai ir įrankiai ne tik puikiai dera tarpusavyje, bet ir skiriasi savo kolekcijomis, gamybos laikotarpiu ir t. t., todėl atitinka tiek eleganciją vertinančių pirkėjų, tiek kolekcionierių lūkesčius.

Šiuolaikinė gamykla ir rankų darbo gaminiai

IITTALA indai, įrankiai ir aksesuarai gaminami šiuolaikinėje gamykloje, kurioje šiuo metu dirba daugiau nei 200 žmonių. Priklausomai nuo konkrečios kolekcijos ir gaminių vizijos, įrankiai gali būti gaminami tiek rankomis (pvz., pučiant vienetinius stiklo gaminius), tiek naudojant automatizuotas funkcijas ir modernias mašinas (pvz., gaminant masinę produkciją). Bendrovė daug dėmesio skiria partnerių atrankai – įmonė bendradarbiauja tik su aukščiausią kokybę užtikrinančiomis bendrovėmis.

IITTALA dėmesys skiriamas stilingam minimalizmui, kuris savo vietą atranda tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere ir atitinka tiek prabangą, tiek kuklumą vertinančių pirkėjų poreikius. Skiriamasis stalo reikmenų ir aksesuarų bruožas – jaukumas ir nepriekaištinga estetika, kuri reikalinga kiekvienai gyvenamajai erdvei.

Estetika, funkcionalumas ir nepriekaištinga kokybė

Svarbiausias skandinaviško prekės ženklo bruožas – subtili kokybės, estetikos ir funkcionalumo dermė. Stalo reikmenys realizuoja prabangaus serviravimo sprendimus ir atitinka kasdienio stiliaus reikalavimus. Nesenstančio dizaino aksesuarai padeda kurti gyvenamosios aplinkos atmosferą ir suteikia jaukumo. Negalima paneigti ir praktinės pusės – tokie įrankiai sėkmingai naudojami kasdienėje buityje ir atitinka net ir išrankiausių klientų poreikius. Galiausiai – tai puikus sprendimas, ieškant stilingos ir praktiškos dovanos artimiesiems, draugams ar verslo partneriams.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>