Sukurkite jaukią aplinką savo namuose

Jauki aplinka namuose

Namai – tai vieta, kurioje būname kartu su savo artimaisiais, ilsimės po sunkių dienos darbų, ar rengiame šauniausius draugų susibūrimus. Svarbiausia tai, kad namuose jaučiamės visiškai nevaržomi ir galime atrodyti bei elgtis taip, kaip norime tą akimirką. Visa tai sukuria saugią būsto aplinką, kurią dar labiau pagyvinti padeda židinyje liepsnojanti ugnis. Jei nežinote nuo ko pradėti įrenginėti židinį savo namuose, nesijaudinkite, norvegų gamintojas „Jotul“ padės Jums prisijaukinti ugnies šviesą.

„Jotul“ – kokybės garantija

„Jotul“ – tai viena seniausių Norvegijos įmonių, užsiimančių židinių ir krosnelių gamyba. „ Jotul“ gaminiai pasižymi ypač aukšta kokybe, tai puikiai parodo jų paklausa ir ilgas išsilaikymas rinkoje. „Jotus“ krosnelės ir židiniai, gaminami iš pačių kokybiškiausių bei kruopščiai atrinktų medžiagų, yra ypač ilgaamžiai ir užtikrina kokybišką funkcionavimą. Didžiulę vertę jiems suteikia ir tai, kad senovės tradicijos, susijungiančios su šiuolaikinėmis galimybėmis ir technika, yra įgyvendinamos patyrusio žmogaus rankų.

Dizaino pasirinkimas

Gaminių kokybė yra puikiai derinama su estetiniu vaizdu, todėl siekdami išsaugoti ar dar labiau patobulinti savo namų dizainą, galėsite pasirinkti iš įvairaus gaminių spektro, atitinkančio jūsų poreikius. Kilus abejonėms ar norui pasitarti su šią sritį išmanančiu žmogumi, mūsų parduotuvė suteiks Jums konsultacijos galimybę, kurios metu išgirsite naudingų patarimų apie židinių įkūrimą namuose.

Teikiamos paslaugos

Savo parduotuvės klientams mes padedame suprojektuoti židinio šilumos skirstymo sistemą bei parinkti židinių dizainą. Pas mus galite rasti židinio ugniakurų, krosnelių, krosnių, biožidinių, lauko židinių taip pat medžiagų židinių įrengimui. Visa tai už prieinamą ir kokybę atitinkančią kainą. Jei mūsų parduotuvėje nerasite dizaino, atitinkančio jūsų viziją, galėsite užsisakyti norimos formos ir matmenų židinio kapsulę, kurią pagaminsime specialiai Jums. Sumažinsime ir įrengimo rūpesčius, kadangi, Jūsų pageidavimu, galime teikti ir židinių montavimo paslaugas. Židinio korpusą statome iš patikimų medžiagų: kalcio silikato plokščių, vermikulito plokščių, cinkuotų profilių, židininės vatos su folija ir gipso kartono plokščių. Sugedus židiniui taip pat teikiame remonto paslaugas, pakeičiame židinio ar krosnelės stiklus. Taigi, jei norite sukurti savo namuose jaukią ir šiltą aplinką, nedvejokite ir jau šiandien priimkite sprendimus ir mes padėsime Jums įgyvendinti savo norus.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>