Tinkama automobilio priežiūra – remontuojame stiklus, kad sutaupytume

Stiklų keitimasTinkama nuosavos transporto priemonės eksploatacija – gana daug išlaidų reikalaujanti sritis. Bene daugiausiai klausimų kelia automobilio stiklas. Kiekvienas vairuotojas žino, kad tvarkingas priekinis stiklas užtikrina gerą matomumą ir mažina nelaimingų atsitikimų riziką. Vis dėlto, paprastai remontuojame stiklus tik tada, kai šis darbas nebegali būti atidėliotas. Ir mūsų liūdesiui, išgirstame, kad stiklo remontas nebegali būti atliekamas, o mūsų automobiliui reikalingas naujas ir brangus stiklas. Kad išvengtumėte šių bėdų ir sumažintumėte išlaidų kiekį, stiklo remonto neatidėliokite rytojui.

Kodėl laukdami rizikuojate išleisti daugiau?

Automobilį stiklų meistrams reikėtų parodyti jau tuomet, kai ant stiklo atsiranda pirmoji įdauža ar pažeidimas. Galime užtikrinti, kad greita jūsų reakcija sumažins rūpesčių bagažą ir padės racionaliai planuoti finansus. Visų pirma, nedidelė įdauža gali būti sutvarkoma vos per pusvalandį, todėl jums neteks laukti dienos ar kelių, kol galėsite vėl leistis į kelionę. Be to, remontas nereikalaus didelių išlaidų. Kitaip sakant, jei neatidėliosite šio sprendimo, jums bus pateikti geriausi pasiūlymai, kad efektyviai taupytumėte ne tik savo pinigus, bet ir laiką. Ir priešingai – atidėliodami šiuos darbus, galite patirti gana daug rūpesčių. Net ir menka įdauža laikui bėgant gali plėstis ir apimti vis didesnę stiklo dalį, be to, jei į ją patenka drėgmės ar purvo, išvalyti ir suremontuoti įdaužą tampa kiek sunkiau. Tai reiškia, kad laukdami rizikuojate didesnėmis savo išlaidomis.

Ant priekinio automobilio stiklo atsiradusios įdaužos negalima ignoruoti ir dėl savo saugumo. Jei pažeidimas yra jūsų regos lauke, jis trukdys susikaupti ir blaškys jūsų dėmesį, be to, gali turėti neigiamos įtakos vaizdo matomumui. Jei įdauža ims plisti po stiklą, keisis jo tvirtumo savybės, todėl tokia transporto priemonė taps nebesaugi. Dar viena bėda – daugėjantis įdaužų skaičius. Jei nesutvarkysite vienos įdaužos, natūralu, kad po kurio laiko atsiras ir antrasis pažeidimas, vėliau – trečiasis ir t. t. Laikui bėgant priekinis automobilio stiklas taps išvagotas nelygumų ir pažeidimų. Deja, tokio stiklo remontuoti nebegalima, todėl jis turės būti keičiamas nauju gaminiu. Beje, remonto darbai gali būti neatliekami ir tuomet, jei įdauža yra pernelyg stipriai nutolusi nuo krašto arba jos skersmuo yra didesnis, nei numatyta.

Ričardas

Ričardas paskelbė 156 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>