Kaip išsirinkti tinkamus indus

Kaip jau tikriausiai žinote, indai yra ne ką mažiau svarbūs nei pats maistas, kurį iš jų skanaujate. Būtent dėl šios priežasties turėtumėte skirti jiems pakankamai dėmesio ir pasirinkti tinkamus indus. Jei valgote vienas, savo namuose, galbūt tai ir nėra taip svarbu. Tačiau jei pas jus ateina svečių ir norite jiems padaryti teigiamą įspūdį, siūlome itin gerai pagalvoti apie tai, kaip ir kame patieksite jiems maistą. Šiame straipsnyje nusprendėme pasidalinti įžvalgomis, kokius indus kokioms progoms rinktis yra geriausia ir kaip neprašauti pro šalį su savo pasirinkimu.

Indai ant jūsų stalo

  • IndaiVakarienės tipas. Visų pirma tam, kad nuspręstumėte, kokie indai jums yra patys tinkamiausi konkrečiam atvejui, jums reikėtų žinoti, koks vakarienės statusas – ar tai oficiali, formali vakarienė, ar tiesiog pasisėdėjimas su draugais, kurie pažįsta jus kaip nuluptus. Tai labai svarbu, kadangi būtent pagal tai toliau ir klostysis tinkamų indų pasirinkimas. Indai skirti oficialioms progoms dažniausiai yra kur kas prabangesni, bet dažnai ir nepatogesni. Tuo tarpu indai įprastai vakarienei yra kasdieniai – juos naudojate savo namuose pastoviai.

  • Pasirinkite medžiagas. Apsvarstykite, ar jūsų vakarienė vyks lauke ar viduje, ar tarp svečių bus vaikų, kurie dažnai mėgsta daužyti indus? Jei manote, jog indai bus pavojuje dėl vienų ar kitų priežasčių, reikėtų rinktis indus, kurie taip lengvai nedūžta – metalinius, plastikinius ar pan. Jei vakarienė nusimato rami, galite maistą pateikti bet kokiuose, net ir trapiuose induose.

  • Derinkite spalvas. Atrodys iš tiesų labai nekaip, jei visi jūsų indai bus lyg margučiai. Labai svarbu suderinti indų spalvas ir palaikyti vientisumą. Dėl šios priežasties pirkdami naujus indus visada pagalvokite, ar jie tiks prie tų, kuriuos jau turite savo namuose. Niekada negalite žinoti, ar nepritrūksite indų, todėl labai svarbu, kad visi ar bent jau dauguma jūsų turimų indų būtų panašių spalvų ir stiliaus. Be to, patariame atsikratyti indų, kurie yra seni. Jie ne tik atrodo nepatraukliai, tačiau kai kuriems žmonėms net kelia šleikštulį, atrodo nehigieniškai.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>