Neįprastos vestuvių vietos

Esame tarsi įpratę, kad vestuvių šventės vieta būna gana panaši – bažnyčia, kurioje susituokiama, o tada kokia nors sodyba už miesto arba privati restorano dalis. Tačiau savo šventei jūs galite pasirinkti ir originalesnius variantus. Tikri pramuštgalviai, nuotykių mylėtojai ir kūrybingi žmonės renkasi švęsti ten, kur jiems patinka, o ne kur primeta normos.

Tikras kaimas

Vestuvių šventėKodėl reikia nuomotis tą raudonų rąstų sodybą, kurioje kiekvieną savaitgalį švenčia vis kitos poros? Juk šventės vieta gali būti ir tikras kaimas pas bobutę. Su tikra bobute, su tikrais kaimiškais lašiniais, su tikru šienu, ant kurio paklojus tikrą maišą tegul pernakvoja svečiai. Tokios alternatyvos aišku tiks ne visoms vestuvėms, o tokioms, kokios yra paprastesnės. Nuotaka su dideliu gyvų gėlių vainiku ir linine suknele. Jaunikis su klumpėmis. Ir šaunios vestuvės (veseilė) tikrame kaime.

Paplūdimys

Kadangi vis dar turime dabartinėje politinėje situacijoje šiek tiek paplūdimio, galima pasinaudoti ir juo. Lietuviai kartais labai nuvertina tai, ką turi, ir pavydi kitiems. Tačiau įvairūs reitingai rodo, kad mūsų lietuviški paplūdimiai iš tiesų yra verti didžiulio dėmesio, nes juose yra nuostabus baltas smėlis, nėra pavojingų sausumos ir jūros būtybių, neateina vagys ir prašinėtojai. Taigi, mūsų puikiame paplūdimyje galima susituokti. Ypatingai, jeigu pasirinksite Kuršių Neriją ir Nidos paplūdimius. Galite tuoktis ten, kur yra nuostabios kopos, žinoma, iš anksto reikėtų tartis ir su vietos valdžia.

Miškas

Kitas mūsų lietuviškas pasididžiavimas – miškai. Sakoma, kad į eglyną galima eiti tik pasikarti, o į pušyną – pasveikti. Apie girią nieko nesakoma, nes į ją einama pasirinkti malkų kurui. Tad jau supratote, kad jeigu vestuvių puotą nuspręsite daryti miške, pasirinkite pušyną. Kvepiantį, gražų, žalią ir labai švarų, jaukų, padedantį plaučiams. Tuomet reikėtų ieškoti atitinkamos stovyklos arba namelių miške, kur galėtumėte atšvęsti. Net nebūtina to daryti prie ežero, pasimėgaukite tiesiog pačiu mišku.

Sala

Norintiems pajusti daugiau vandens – variantas vestuves švęsti saloje. Tai neįprasta vieta šventei, tačiau ji tikrai nuostabi. Jums tada reikės bent poros valčių ir tų, kas pasižadės irkluoti, kai reikės. Tuomet saloje galėsite surengti tikrai puikų privatų vakarėlį. Nemunas yra upė, kurioje apstu salų, tik reikia išsirinkti. Jų yra ir kitose upėse, taip pat ežeruose. Užsienis, kalnai, saulėti kurortai – taip pat lieka kaip dar vienas nestandartinės vestuvių vietos variantas.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>