Spintos – tiek suaugusiems, tiek vaikams

Spintos – kiekvienuose namuose vietą atrandantis baldas. Jos gali būti stumdomomis ar varstomomis durimis, sieninės, kampinės ar kitokios rūšies. Dažnuose namuose spintų yra ne viena, nes tvarkingai ir talpiai laikyti visos šeimos drabužius ir kitus daiktus kartais gali būti tikras iššūkis. Prieškambario spintose dažniausiai pasirenkama laikyti lauko drabužius kaip striukes, paltus, avalynę, miegamojo kambariuose įrengtose spintose – kasdienio nešiojimo drabužius, patalynę, rankšluosčius, o svečių kambaryje esančiose spintose neretai laikomos knygos, nuotraukos, į specialias lentynas galima sumontuoti ir laikyti televizorius ar muzikos grotuvus.

SpintosSpintų projektuotojai ir gamintojai ne tik gali padėti jums išsirinkti reikiamą spintos dizainą, dydį ar stilių, bet ir ją pagaminti pagal išrankiausių klientų pageidavimus. Ypač platų spintų asortimentą siūlo UAB „Eurospintos“, kurie garantuoja tik iš kokybiškų medžiagų gaminamus baldus, užtikrina jų praktiškumą, ilgaamžiškumą, modernumą. Spintos projektavimo paslauga čia yra visiškai nemokama, o nutarus, kokios rūšies, modelio ir dydžio spintos norėsite, darbai pradedami nedelsiant. „Eurospintos“ siūlo patikimų durų mechanizmų sistemas, kurios užtikrina paprastą ir lengvą stumdomų durų slankiojimo sistemą. Durys atsiveria tyliai, neužstringa. Tai gali būti aktualu jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, nes įprastos varstomos spintos ilgainiui gali pradėti skleisti nemalonius garsus ir tam reikia papildomo spintos taisymo. Įmonės naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrina spintų ilgaamžiškumą tiek vaikų, miegamojo ar prieškambario spintoms. Vaikų kambariams rekomenduojamos žaismingos, spalvotos, stilingos spintos, į kurias paprasta sudėti ir išimti daiktus, žaislus, rūbus, o joms esant praktiškoms, tvirtoms ir saugioms, nebelieka baimės palikti vaiką kambaryje žaisti vieną. Dera paminėti, jog vaikų kambariui nerekomenduojamos spintos su stiklinėmis durimis ar stiklo elementais tam, kad neliktų susižeidimo galimybės. Kadangi vaikai auga greitai, pagalvokite, ar, pavyzdžiui, šešerių metų mergaitei po keleto metų vis dar patiks rožinė spinta? Specialistai rekomenduoja rinktis žaisimingas spalvas, todėl apgalvokite, ar geriau rinktis, neutralių, pastelinių, ar ryškesnių spalvų spintas. Stilingos, komfortiškos ir vaiko poreikius atitinkančios spinto garantuoja funkcionalumą ir kambario grožį.

Ričardas

Ričardas paskelbė 156 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>