Kas naujo mobiliųjų telefonų pasaulyje?

Kainų palyginimo galimybėKaip mes sužinome, kokios yra mobiliųjų telefonų naujienos? Paprastai prieigą prie tokios informacijos turime dviem būdais. Pirma, mes pamatome kaip keičiasi aplinkinių žmonių telefonai ir taip pat susidomime, kas naujo. Antra – patys domimės gamintojų pranešimais spaudai, kartais aplankome jų svetaines, sužinome, ką naujo jie ruošia. Pastaruoju metu pasaulyje daugiausiai dėmesio skiriama išmaniesiems telefonams, tačiau yra ir daugiau dėmesio vertų dalykų, kurie galėtų būti laikomi tikromis mobiliųjų telefonų naujienomis.

Pigesni prietaisai

Pastaruoju metu gamintojai deda pastangas, kad aparatai kainuotų kuo pigiau.

Išstumiamas foto aparatas

Ko link eina visi telefonai? Link to, kad visiškai išstumtų iš rinkos foto aparatus. Tą spaudimą jaučia net ir profesionalios foto technikos gamintojai, tokie kaip Nikon ar Canon. Jeigu kažkada būdavo galima pristatyti vadinamąsias „muilines“ arba pigiausius skaitmeninius, veidrodinius foto aparatus, tai dabar labai daug žmonių pasirenka nebe milžinišką foto aparatą, o telefoną su geresne kamera. To visiškai pakanka dienos įspūdžiams, kelionėms įamžinti.

Sulankstomas formatas

Gamintojai pristato atlenkiamus ir sulankstomus telefonus, turinčius pasirodantį ir vėl užvožiamą ekraną. Tai naujovė telefono dizaine ir kartu – patobulinimas, siekiant apsaugoti ekraną. Iš tiesų, kada ekranai yra tokie pažeidžiami, verta dar kartą prisiminti ir įvertinti atlenkiamų telefonų, buvusių madingų prieš 10 metų, naudą.

Greitesnis įkrovimas

Vienas didžiausių vargų su mobiliaisiais telefonais, o ypatingai su išmaniaisiais – tai telefono įkrovimas. Telefonai greitai išsikrauna, tad kodėl taip ilgai juos reikia krauti? Iš tiesų, dauguma gamintojų, išleidžiančių populiarią produkciją, eina link to, kad visi nauji telefonai būtų pakraunami labai greitai, kad ir per 30 sekundžių. Galbūt dar po 5 metų bus labai juokinga, kad festivaliuose būdavo speciali palapinė, kur žmonės praleisdavo po 3 valandas, kad tik kažkiek pasikrautų telefoną.

Internetas prisitaiko prie telefonų

Viena ryškiausių naujienų prasidėjo jau praėjusiais metais. Visas internetas staiga buvo priverstas kuo labiau prisitaikyti prie mobiliųjų telefonų. Jeigu darai interneto svetainę, didžiausia klaida yra ignoruoti tai, kad į ją gali ateiti žmonės ir per telefoną. Kas privertė visus pritaikyti svetaines telefonams? Daugiausiai įtakos galėjo padaryti naujausi Google algoritmai, kurie aiškiai parodė, kad SEO optimizacija veiks tik tada, jeigu svetainės bus gerai pritaikytos mobiliesiems telefonams. Tad galima sakyti, kad 2016 aisiais su mobiliuoju įrenginiu gali keliauti per visą internetą, ir jis visas bus tavo.

Ričardas

Ričardas paskelbė 155 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>